Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten nem létezik. Ki ért...

Isten nem létezik. Ki ért ezzel egyet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 15:15
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
 561/763 anonim ***** válasza:
0%

#560

Nagyon sokáig én is hittem, sőt még örömmel is hittem Istenbe meg a mennyországba is, csak hát a halálból még annyira nem jött vissza senki, és sokan mondták nekem azt is, hogy ha meghaltál, akkor többé vissza nem kerülsz és mit ne mondjak, tényleg van igazság, hogy ha az ember vagy csak bárki csak egy meghalt, többé vissza nem jön és hát igen ez az, ami félelmetes, hogy mi van, ha csak a mennyországot és a poklot mi van, ha csak kitalálták és csak ígérték az embereknek.. Csak mert tényleg a halálból mindenki aki egyszer meghalt, azóta se került vissza senki sehonnan.

Se nagyszülők, se költők, se senki és senkik nem kerültek még vissza a halálból, akinek már egyszer az élete véget ért, annak véget ért.

márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 562/763 anonim ***** válasza:
100%

561


Melyik vallás mondja azt, hogy a te életedben feltámadnak a halottak és újra találkozhatsz velük itt a Földön?

márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 563/763 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó mondatom. Viszont dicsérem , hogy felválaljátok hogy ateisták vagytok és kiáltok egy dolog mellet. Sokan nem merik ezt felválallni, félvén a rossz emberek reakciójától.
márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/763 anonim ***** válasza:
32%

560


Sajnálom, hogy semmilyen körültekintésed nincs abban a témàban amit àllitasz.


Sokan visszajöttek a halálból. Én magam is több ilyen emberrel volt szerencsém találkozni.


[link]


Korlátolt, szűk világban élünk, el sem tudjuk képzelni hogy a tudomány egyre jobban meg fogja magyarázni hogy mi történik halálunk után, olvasd el.

márc. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 565/763 anonim ***** válasza:
55%

Nem, tévedsz.

Az jöhet vissza, aki még nem halt meg. Például nem alvad meg a vére, stb.

márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 566/763 anonim ***** válasza:
10%
Életfunkciok nincsenek, tehát meghalt. Azután visszajön.
márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 567/763 Darkmoon80 ***** válasza:
66%

Beszélj erről egy orvossal!


Még inkább kettővel!

(az első legyen egy intenzív osztályon dolgozó mondjuk, a második pedig egy elmeorvos...)

márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 568/763 anonim ***** válasza:
70%

"Életfunkciok nincsenek, tehát meghalt."

Ezt ugye te se gondolod komolyan?

Az halt meg, akinek már jóvátehetetlenül tönkrement a teste. Tehát NEM TUD feléledni csoda nélkül.

márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 569/763 anonim ***** válasza:
13%
Van isten. Pont.
márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 570/763 Darkmoon80 ***** válasza:
50%

Ez aztán komoly érvelés volt!!!


Pont annyit ér mint ez: Nincs Isten!

márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!