Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten nem létezik. Ki ért...

Isten nem létezik. Ki ért ezzel egyet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 15:15
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
 451/766 anonim ***** válasza:
17%

449

Köszönjük az átlátszó menekülő dumát. Nagyon elcsépelt.


Máskor hazudozás helyett nézz szembe a valósággal.

febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 452/766 anonim ***** válasza:
80%

451


Menekülök??

Próbáltalak egy kicsit ösztönözni, hogy képezd magad! Ne legyél olyan sötét, nyithass a világ, a tudomány és Isten felé! Veszett fejsze volt...

febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 453/766 anonim ***** válasza:
16%

"nyithass a világ, a tudomány és Isten felé!"

Én optimista vagyok, és azt mondom, előtted a lehetőség.

Ha felteszel egy RÖVID bizonyítást, megnézem.

febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 454/766 anonim ***** válasza:
67%

453


Már megtettem, csak nem tudtad értelmezni. Ezért kell a képzés!

febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 455/766 anonim ***** válasza:
16%

Nem mellébeszélést vártam, sem időhúzást.

Vagy írd le, hol tetted meg, vagy írd le még egyszer. Ha nem akarod, akkor itt a vége.

febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 456/766 anonim ***** válasza:
67%

455


Nem kívánok vitázni, ha az olvasás is gondot okoz. Nem látom értelmét!

febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 457/766 anonim ***** válasza:
19%

Értem, tehát marad a mellébeszélés a részedről.

OK, vége.

febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 458/766 anonim ***** válasza:
67%

457


Értem, feladod! Tehát Isten létezik. Eldőlt!

febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 459/766 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom, de nekem az a gyanúm, hogy Istent meg ezeket a halál utáni dolgokat, azért találták ki, mert sokan vagyunk a földön és hogy az embereket félelemben tartsák, mert ugye az emberek is félnek ugyanúgy egymástól. Nagyon is tartanak az emberek egymástól és hogy valahogyan valamit ki kellett eszelni, hogy lehessen valahogy védekezni a sok emberek ellen a földön.

Mert én szerintem ha volt is egy Jézus nevű ember a földön, ha viselt is egy ember ilyen nevet, hogy Jézus valószínűleg tán félre értettek az emberek dolgokat a történelemből és úgy adták tovább, azt terjesztették szét, hogy ez így volt és közben meg lehet hát nem úgy volt.

Petőfi Sándor is eltünt a ködbe és az emberek azt sem tudták él még egyáltalán, vagy meghalt már.

Valószínű Jézusról is, ha volt is ilyen nevű ember, biztos, hogy félre érthettek az emberek dolgokat a történelemből, hogy ő feltámadt és közben meg lehet eredetileg homlok egyenest nem is volt ilyen a történelemben, vagyis régen.

Meg ha Isten teremtette volna a világot, hogy lettek négerek, cigányok és kínaiak, mindenféle más nemzetek.

A Darwini elmélet az evolúció sem bukott meg, csak azt híresztelik róla, hogy megbukott, közben abban is ugyanannyian hisznek az emberek a Darwini elméletetben az evolúcióban, mint amennyien a vallásban hisznek az emberek.

Valószínű, hogy régen az emberek érthettek félre dolgokat a történelemből és amit kitaláltak, vagy félre hallottak az emberek bizonyos dolgokat, úgy adták tovább az bembereknek azokat az információkat, amelyek még talán lehetnek tévesek is sajnos.

febr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 460/766 anonim ***** válasza:
35%

452

Igen, menekülsz. Kamu feltételezed, hogy nem rendelkezem megfelelő információval, hogy így búj ki a bizonyítás alól. Én azonban teljesen nyitott vagyok a TUDOMÁNY felé és nem az áltudományok vagy valami szektás tanítások felé mint amiket összehordtál.


Bizonyítást azonban sehol nem hoztál ez megint csak egy hatalmas hazugságod.

Vegyük például amit a 439. -ben írtál. Abban semmi bizonyíték nincsen pusztán teljesen alaptalan feltételezés. Ezért is nem hoztál rá semmilyen bizonyítékot mert csak kamuztál egy nagyot.


De ott van a 441es válaszod is aminél jössz az ok-okozati lánccal és ezzel az elcsépelt érvvel. A probléma, hogy ha TE ismernéd kicsit a tudományt jobban akkor tudnád, hogy tudományosan nem igaz, hogy aminek van kezdete annak mindig van valamilyen okozója.

Persze ehhez ismeretek kellenének számodra és nem az, hogy ha valaki nem ért veled egyet azt leszólod.


A többi pedig szintén csak légből kapott, alaptalan, vágy vezérelt kijelentés. Semmi bizonyítás sincsen benne. Arról nem is beszélve, hogy ezt az érvelés több istenségre is rá lehetne lazán húzni.


Ha továbbra is csak menekülni akarsz azzal a kamuval, hogy nem értek hozzá mert túl nagyot kamuztál akkor hajrá. Azonban ha meg akarod védeni magad, hogy nem is hazudtál akkor hajrá lehet bizonyítani. De kétlem, hogy az utóbbit választanád bizonyítékok híján.

febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!