Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateista vallású miért...

Az ateista vallású miért firkálja tele mások falát, élvezetet talál benne?

Figyelt kérdés
Az ateista kiadványok áradoznak az ateista erkölcs fenségéről, hogy az milyen felvilágosult és az emberi humanizmus kiteljesedése. Ehhez képest a valóság ezer területen teljesen mást mutat: az ateista erkölcsi nevelés szabadelvűsége miatt szanaszét repedezett a társadalom. Most éppen nem a falakat firkálják, hanem szétlövik. És ha van mögöttük vallási áldás, az sem krisztusi, hanem ördögi!

2022. aug. 20. 18:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező


1. Ami neked falfirka az másoknak jóval több. A grafitisek és a steetartosok egy egy szubkultúra. Vannak szabályaik, hierarchiájuk, stb. Ez sokkal komplexebb mint amit te látsz vagy gondolsz és független a vallástól.


2. Láttam egy rossz hívőt. Akkor kijelenthetem hogy a hívők rosszak?

De ő közben élőlény is . Tehát akkor lehet hogy az összes élőlény rossz.



Úgy összeségében annyi értelmetlen dolgot sikerült leírnod. Mintha csak megfeszülnél hogy valahogyan bele tudjál rúgni az ateistákba még akkor is ha csak kitaláció és belemagyarázás az egész.

2022. aug. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
11%

#21 1.

nem is hiszem hogy ezzel gondja lenne

megha netan tiltott helyet is firkalnak de megse artanak vele semminek es senkinek


o linkelt es irt is rola mivel van baja, ha kart okoznak a firkalassal masnak (mivel es egyuttal a targyban is kart okoznak)


azert emlegettem huligabokat es vandalizmust en

vagyis rongalnak valojaban es nem alkotnak ezzel van a baja

ahogy szerintem minden ertelmes embernek

nem tudom hogy egy muvesz grafitis mennyire ert azokkal egyet akik celtalanul oktalanul alkotasi vagy nelkul csak osszemocskolnak dolgokat, unatkozas miatt "szorakozasbol"


nem maradandot alkotnak maguknak vagy masoknak

2022. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 qkker1 ***** válasza:
97%
Az ateizmus nem vallás.
2022. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 qkker1 ***** válasza:
100%
Mik azok az "ateista kiadványok"?
2022. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 NTBS ***** válasza:
100%
A többség nem firkál vagy lövöldőz.
2022. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező valószínűleg beteg.
2022. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
92%

Ateista vagyok és utálom a falfirkát.

Egy csomó pénzt áldoztunk mi lakók a ház felújításakor a homlokzatra, gyönyörű is lett és egy vandál barom összefirkálta, meglepően magasban, nem is sejtem, hogy tudta megcsinálni, bár roppan szedett-vetett kriksz-kraksz.

Felrajzolt egy csálé keresztet és alákanyarította görbe és teljesen szabálytalan betűkkel, hogy:

A BŰNEID ÖLNEK

Száradt volna le a keze a piszoknak, állati ocsmány.

2022. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Darkmoon80 ***** válasza:
91%

Ne tudd meg, hány helyen olvastam falakon ilyeneket:


Jézus szeret!

A bűn zsoldja a halál!


Tuti ateisták voltak a tettesek!!!


----


Gyengébbek kedvéért, ateista kiadványok például:

általános és középiskolai fizika, biológia tankönyvek

:-)

2022. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
79%

"Gyengébbek kedvéért, ateista kiadványok például:

általános és középiskolai fizika, biológia tankönyvek"


Ezekben semmi Istentelen, vagy Istenellenes nincs, sőt, még csak egy szó sincs bennük istenről.

A természettudomány által a világról alkotott és érvényesnek tekintett modelljeink vannak bennük különböző részletességgel, vagy bonyolultsági szinten kifejtve.

Attól érvényesek, hogy minden eddig ismert módon leellenőrzve minden esetben megállják a helyüket.

2022. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Egy vasúti aluljárót felújíttat az önkormányzat, pár hát múlva a falak összefirkálva. A közelben van több egyház imaháza is, egyikből sem tódulnak a falakat firkálni. Na mégis kik lehetnek azok akik a falakat összefirkálják? De nem a saját házuk falát, hanem mások tulajdonát. Mert az ateista jogot formál magának eldönteni, mi a jó és mi a rossz. A szemében mások falának összefirkálása nem rossz, hanem egy jó buli. De vannak fokozatok. A bugrisabbja falat firkál, feljebb fillérekért dolgoztat gyerekeket, kihasználja a szegényt olcsó munkaerőnek vagy nem jelenti be az alkalmazottait, mégfeljebb meg ott is hidat ígér a választóinak, ahol nincs is folyó. /Hruscsovot idézve/

Millió tonna szemét a tengerekben.És még kikéri magának. De már nem sokáig, ahogy írta egy amerikai hozzászóló.

2022. aug. 21. 23:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!