Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ateista vallású miért...

Az ateista vallású miért firkálja tele mások falát, élvezetet talál benne?

Figyelt kérdés
Az ateista kiadványok áradoznak az ateista erkölcs fenségéről, hogy az milyen felvilágosult és az emberi humanizmus kiteljesedése. Ehhez képest a valóság ezer területen teljesen mást mutat: az ateista erkölcsi nevelés szabadelvűsége miatt szanaszét repedezett a társadalom. Most éppen nem a falakat firkálják, hanem szétlövik. És ha van mögöttük vallási áldás, az sem krisztusi, hanem ördögi!

2022. aug. 20. 18:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Az keresztény kiadványok áradoznak az keresztény erkölcs fenségéről, hogy az milyen felvilágosult és az isteni jóság kiteljesedése. Ehhez képest a valóság ezer területen teljesen mást mutat: a keresztény erkölcsi nevelés csődje miatt szanaszét repedezett a társadalom. Most éppen nem a falakat firkálják, hanem szétlövik. És ha van mögöttük vallási áldás, az sem krisztusi, hanem ördögi!
2022. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
85%

most megse firkalnak hanem lovoldoznek?


hulliganokra gondolsz most vagy mire?

2022. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
7%

#5 kesz plagium az ateizmus

ugyanaz mint a keresztenyseg csak mas szavakat hasznalnak

2022. aug. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
#8 Azt hiszem ezzel sikerült megválaszolnia.
2022. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
34%

konnektornak szoktak az aljzatot is hivni


ej, nincs egy kep a vandalizmisrol a linkeden?

2022. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

". Ehhez képest a valóság ezer területen teljesen mást mutat: a keresztény erkölcsi nevelés csődje miatt szanaszét repedezett a társadalom."


Hogy tegyük tisztába a dolgokat: az erkölcsi nevelés csődje azon múlik, aki ellenáll az erkölcsi nevelésnek. A háborúkat szentesítő egyházaknál kezdődik az erkölcsi ellenállás, mert aki a fegyverekbe helyezi a bizalmat, elveszíti a keresztet. /A New York Timesben jelent meg ez, nem tőlem származik./

Ezután jön a hívők gyereke, aki ateistává lesz, hogy szabadon kiélhesse magát. Ennek egyik kiteljesedése a falfirka.

Ugyanis aki tiszteli a másik embert és annak tulajdonát, nem firkálja tele annak falát.


De a falfirka mellett van más is:

A legnagyobb probléma a szemetelés, egy hétvége alatt két-három zsák széthagyott hulladékot kell begyűjteni Csodájára járnak a Tisza közepén felbukkant szigetnek

[link]


Milyen erkölcsöt követnek azok, akik firkálják más tulajdonát és a szemetet szétdobálják? Nem hinné, hogy az lenne az elmebeteg, aki megkérdezi ennek okát?

Még egyenes válasz nem jött, csak jogtalan felháborodás.

2022. aug. 20. 18:42
 7/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
34%

oke hogy velhetoen egy vandal, huligan ateista, de nem biztos, lehet az barmilyen hivo is, ha nem is Krisztusei, de hihet Baalban vagy mas hasonloban


es mellesleg vallasnak se tartjak, maguk semmikeppen


ordogi "keresztenyek" is lehetnek igen


valoszinuleg elvezik igen


szerinted mit kellene tenni? kitalaltal valami jo tervet ellenuk?

2022. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
64%

[link]


nem nagyon lehet mit tenni a szemetelessel

fel kell szedni masnak


vagy minel kevesebbet kell gyartani belole, olyant kell kesziteni amibol nem lesz vagy keves lesz (lebomlo, bio stb.)

2022. aug. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"konnektornak szoktak az aljzatot is hivni"

Ha ezt megérti, akkor a kérdést is, nyilván. Tesztelés.


Aki mások falát összefirkálja, nem lehet valódi istenfélő ember, akárki legyen az, mert az ilyesmit sehol nem tanítják, egyetlen világvallásban sem!


Az ateistáról kérdeztem, akit a saját szabadon választott erkölcsén kívül semmi más nem kötelez, hogy miért csinálja?


Erre jött, hogy én vagyok elmebeteg, hogy megkérdezem. Tehát nem az a h..., aki firkál, hanem aki megkérdezi, hogy miért?


A szabadon választott erkölcs abszolút ateista attitüd. És nem azt mondtam, hogy minden ateista firkál, hanem attól, arról kérdeztem, akiket érint, hogy miért teszik?

2022. aug. 20. 18:53
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én most megkérdeztem tőlük, és azt mondták, hogy kifejezetten élvezik.
2022. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!