Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hivo vagyok, megtertem. Ha...

Hivo vagyok, megtertem. Ha hazassag elott fekszem le valakivel, azt Isten megbocsatja?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 13:37
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
64%
Isten mindent megbocsájt. Te éljél a legjobb keresztény módra ahogy csak töled kitelik. Mindenki vétkezik. Az Úr nem várja el tölünk a tökéletességet mert ismer minket..
2018. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
58%
Alapvetően Isten minden bűnt képes megbocsátani, amit az ember őszinte szívvel megbán és meg is vall. De azért törekedni kell, hogy szentként éljünk, még ha erre nem is vagyunk mindig képesek.
2018. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
50%
Csodálatos dolog egyébként amikor az ember megtalálja a hitét! Minden világos lesz számára, hogy mi a feladata a földön. Én most 40 vagyok és a gyermekeim által megtaláltam az Istent. Nem félek semmitöl se mostmár..
2018. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

De meg nem tettem meg csak keszulok.

Tehat bunre keszulok...

Ezt igy, hogyan.

Nem merem megtenni!

2018. dec. 4. 14:08
 5/54 anonim ***** válasza:
29%
En is úgy huszonevesek lettem vallásos ezerszer lefekudtem már a volt barátnőmmel mostanra ezerszer megbantam. Tisztasagra fogok törekedni ezután, és teszem most is, ha kitartok Isten mellett, velén marad és megbocsát nekem. Nem könnyű főleg nem olyannak akinek ez mindennapos dolog volt, de megteszem a tőlem telhetőt.
2018. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
4%

Tudatosan készülsz bűnt elkövetni. [#4]

A megbocsátásért többet kell pedáloznod, mintha a pillanat hevében bűnöznél.

2018. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
54%

#4

Azzal kezdted a kérdésedet, hogy hívő vagy és megtértél. Mit jelent ez pontosan számodra? Mit jelent számodra a megtérés?

Úgy sejtem, hogy hívő vagy és inkább csak a megtérés útjára léptél. De szívesen olvasnám a válaszodat erre a kérdésemre.

2018. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
38%

Milyen könnyű vallásosnak lenni. Bármit tehetsz, ha megbánod, akkor el van felejtve.


Viszont ha nem hiszel kételyek nélkül olyan humbugokban, amiket csak egy mesekönyv támaszt alá, akkor neked annyi.


Csodálatos! :)

2018. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

Nemigaz!!!!

Valahol hallottam vagy olvastam,hogy aki megtert es utana kovet el bunt,akkor azt mar Isten nem bocsatja meg.

Gondoltam valaki ismeri az oldalon az iget...

Mert akkor mar tisztaban van a bunnek sulyaval..."lato ember" stb.

2018. dec. 4. 18:07
 10/54 anonim ***** válasza:
19%
Ember, te halott ember vagy. Remélem nincs semmi a halál után, mert ami az után várna rád...Hát....
2018. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!