Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hány bordájuk van a férfiaknak...

Hány bordájuk van a férfiaknak? 11, vagy 12?

Figyelt kérdés
ádám egyik bordájábol alkotta meg Isten a nőt.
2010. márc. 23. 12:14
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
ÉS? Nem bosszants már, hogy nem láttál még csontvázat/csontváz modelt, hol van azaon páratlan számú borda?!
2010. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Ha kihúzzák 1 fogadat, akkor a gyerekednek is eggyel kevesebb lesz?
2010. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
azok női csontvázak. ;-) bocs, ez nem egy kérdezős oldal? ráadásul vallás témakörben? vagy számotokra ezt jelenti a vallás? felbosszant, ha kérdéseket teszek fel? komolyan azt hallottam, hogy a férfiaknak 11 bordájuk van, a nőknek 12, e miatt a bibliai esemény miatt. mit gondoltok, próbálkozzak olyanokkal, akik nem vallásosak? hátha őket nem bosszantom fel? ugyanis nem ez volt a célom.
2010. márc. 23. 13:19
 4/44 A kérdező kommentje:
a fogas válaszolónak: szerintem nem, mivel én nem vagyok tökéletes, ellentétben ádámmal, aki ennél a "műtétnél" az volt. én tényleg azt hallottam, és olvastam is, hogy sokszor a férfiaknak kevesebb van egy bordával. ti csak tippeltek, vagy tuti?
2010. márc. 23. 13:30
 5/44 anonim ***** válasza:

:) jaj nehogymar elhidd ezt a hulyeseget....evolucio! adam es eva egy olyan konyv szulotte amit emberek irtak, habar hivo vagyok es kereszteny, nemhiszem hogy a Bibliat Istentol kaptuk volna, legalabbis az otestamentumot biztos nem.

jezus szerint no ferfi egyenlo, nem all egyik sem a masik felett, akkor meg a genesis elso fejezetnel megis miert az van, hogy a ferfi lett elobb? hulyeseg....SZERINTEM, meg mielott leharapjatok a fejem. ez az EN velemenyem.

2010. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
12 pár bordánk van
2010. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
aha, érdekes álláspont. egy kérdésem lenne: ha elfogadod Jézust, és az újszövetséget, az ószövetséget pedig nem, akkor mivel magyarázod azt, hogy Jézus (nyílvánvaló módon) az ószövetség tekercseiből (többek között az ézsaiás könyvéből) olvasott fel rendszeresen, sőt, amikor sátán megkísértette, neki is az ószövetségből vett idézetekkel válaszolt? (egyébként pál levelei szintén megemlítik Isten elrendezéseit, de a félreértés elkerülése miatt fontosnak tartom kiemelni, hogy a nő HÁZASSÁGON BELŰL van alárendelve a férjének, illetve a gyülekezeten belüli elrendezések esetében kell alázatot tanúsítania, mint arra ruth könyve remek példát mutat. 4 oldal, de az egyik legtanulságosabb könyv ruth könyve.
2010. márc. 23. 13:52
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Házasságon belül mi???Előre sajnálom a feleséged.Egy házasságban senki nincs alárendelve a másiknak.Két egyenrangú fél kapcsolata a házasság.
2010. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

a no nincs alarendelve a ferfinak!!!

En hiszek Istenben, es Isten jo es tokeletes, raadasul a nonek adta az eletadas kepesseget. Elotte mindenki egyenlo, egyik sincs alarendelve a masiknak. Az alarendelt szo amugy is negativ.

A Bibliat egy patriarchalis tarsadalom irta.

2010. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
meg annyit, hogy megis mi a feneert tanusitanek alazatot egy ferfi irant? csak mert ferfi? ha megnezed az osszes haboru a ferfiak miatt robbant ki, ok pusztitjak a foldanyat, hatalomehesek, bantjak a gyengebbet, csalfak es kegyetlenek tudnak lenni. Mitol olyan jo a ferfi nem? A paromat vagy edesapamat vagy nagyapamat tisztelem es szivbol szeretem, mert jo emberek, ok is szeretik es tisztelik a csalad notagjait, mert jo emberek. De csak azert nem leszek alazatos egy ferfival, mert o ferfi, ha letesz valamit az asztalra, akkor tisztelni fogom. Ugyanugy a not. Ember, ember...bizonyitson es kap tiszteletet, elismerest.
2010. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!