Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet lerázni a jehova...

Hogy lehet lerázni a jehova tanúit?

Figyelt kérdés
Régebben a nagyim beszélt velük és azóta hiába nem nyitjuk ki az ajtót ezek állandóan jönnek.Van,hogy napi kétszer is.Azon gondolkozok,hogy kiosztom őket,amúgy is rocker vagyok 17/f
2014. aug. 25. 18:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

Milyen Rocker vagy? Ha igazi, akkor nem kérdeznél marhaságokat.

Ha divatrocker vagy, márpedig szerintem az, akkor inkább ne nyiss ajtót. Majd megunják.

2014. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 sandor76 ***** válasza:
29%

Nem az szamit mi vagy.

Ha mennek,mond meg nekik szepen,nem szeretnetek veluk tobbet beszelni.

Bar ketlem tudod miert mennek.

De a ti dontesetek.

2014. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Vagy elkapjuk őket pár kopasz haverommal.
2014. aug. 25. 18:41
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egyszerű megszabadulni tőlük, csak nagyon durván meg kell sértened őket a hitükben. A lényeg a következetesség, a dolgoknak csak a fantázia szab határt. Mesélhetsz nekik pajzán történeteket a vallási szereplőikről, vagy akár a jelképeiket is célba veheted. A lényeg, hogy ne fogd vissza magad. Legfeljebb néhány alkalom, és többé nem látod őket. Talán még élvezni is fogod.
2014. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 sandor76 ***** válasza:
11%

3-as ,nem biztos,hogy jo otlet,tobb okbol is.

4-es,en is igy kezdtem,most megis Jehova Tanuja vagyok,es orulok,hogy nem adtak fel.

2014. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Anyám mondta,hogy legutóbb belerúgtak az ajtóba is.(nem kamu)és ezért is kérdeztem.
2014. aug. 25. 18:47
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

sandor76


Részvétem.

2014. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
88%
Mesélj nekik a medveállatkáktól, kerekesférgekről és a Cymothoa exigua-ról.
2014. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg nekik, hogy Isten fogja benned a hitet kidolgozni és nem ők. Meg azt is mondd meg, hogy ők az armageddon hirdetik, nem az Evangéliumot, plusz nem vagy köteles még köszönteni őket, mert szerintük Jézus láthatatlanul uralkodik már száz éve és nem a bibliai tanítás alapján jön el. Majd zárd le, hogy eretnekekkel nem állsz szóba.
2014. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
58%

Mindenekelőtt tisztázd velük, hogy semmiképpen nem tartotok igényt a térítő munkálataikra.Ez egy korrekt és udvarias lépés és talán nem is kell durvább eszközökhöz nyúlni.

Ha ez nem hoz sikert, akkor tényleg az a megoldás, hogy a hitüket veszed célba és azon keresztül szünteted meg a problémát, ahogyan már írták korábban.

Ezek után, ha az ügy még mindig nem zárult le, akár fel is jelentheted őket zaklatásért, mert hiába vallási okokból járnak hozzátok, már tisztáztad, hogy erre nincs szükség.

2014. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!