Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van okom aggódni vagy csak...

Van okom aggódni vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
a napokban elkezdett a démon/démonidézés foglalkoztatni(nem vagyok sátánista)csak elkezdtem "Kutatni" az ilyen témák iránt és beleméjültem...tegnap este is egy ilyen olvasgatás után feküdtem le és iszonyatossan rosszul aludtam...reggel pedig amikor felkeltem a lábamon volt 3 vágás egy helyenelég hosszúak,2 körbe és egy egyenes...(nem vagyok alvajáró sem) szeretném ha elsősorban az ilyen témákkal foglalkozók irnának köszönöm!
2010. jan. 12. 15:52
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Üdv.Minden amit ezelőtt a démonokról, Sátánról, sátánizmusról hallottál az keresztény hazugság.Egy démonnak nincs oka hogy megtámadjon téged mivel a démonok az emberiség védelmezői.Ha valóban megtámadott téged valamilyen "entitás" az valószínűleg egy démonnak álcázott angyal volt hogy rossz hírét keltse Sátánnak és démonjainak.Az ami tényleg segíteni tudna neked az nem a fikcionális názáreti hanem pont a démonok és Sátán.Az egyetlen dolog amiért egy démon megtámad téged ha a klasszikus módon akarod megidézni (keresztény módon, jehova neveit használva).Ha érdekel bővebb infó bátran írj privát e-mailt boldogan válaszolok.Tudom hogy a válaszomat sok támadás foglya érni a keresztényektől de ne higgy a hazugságoknak!
2010. szept. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!