Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van okom aggódni vagy csak...

Van okom aggódni vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
a napokban elkezdett a démon/démonidézés foglalkoztatni(nem vagyok sátánista)csak elkezdtem "Kutatni" az ilyen témák iránt és beleméjültem...tegnap este is egy ilyen olvasgatás után feküdtem le és iszonyatossan rosszul aludtam...reggel pedig amikor felkeltem a lábamon volt 3 vágás egy helyenelég hosszúak,2 körbe és egy egyenes...(nem vagyok alvajáró sem) szeretném ha elsősorban az ilyen témákkal foglalkozók irnának köszönöm!
2010. jan. 12. 15:52
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

szia, tudod, ha valami nagyon foglalkoztat és a tudatalattid ráhangolódik az okozhat érdekes dolgokat...

én azt mondom szerintem álmodban megkarmoltad magad (lehet h tudatalatt szándékosan, vagy álmodban)

a keresés és utánajárás nem bűn és tuti hogy ezért egy démon se karmolna meg márha léteznek egyáltalán...

2010. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
78%

Látom, szeretsz játszani a tűzzel.. Ne tedd!

Aki nem elég stabil, sokat van egyedül, és nagyon belemélyed, azzal történhetnek érdekes dolgok.

Ne zavard az elméd!

2010. jan. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

"20:34 es esetleg tudsz "ajánlani" elmondásod szerint komolyabban a témával foglalkozó könyveket? (amit nem olyan egyszerű beszerezni)"


Tudnék.

2010. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
akkor esetleg megteszed?:o ha nem is pont itt de privátban vagy akárhol.
2010. jan. 14. 12:39
 35/41 Srapnel ***** válasza:

Hát ez csodálatos.


Olvass inkább Mérőt, vagy Dawkinst. Meg pszichológiát, pl. Eric Berne művei elég jók.


Az agykontrollban az a "jó", hogy jó páran végezték már a pszichiátrián alig javítható állapotban. Ne foglalkozz olyan dologgal, ami nem neked való.


Olvass és tanulj inkább értelmes dolgokat, amik fejlesztenek és hasznosak. Varrás, kötés, kertészet, főzés, természettudományok, történelem, biológia, stb.


Ha meg filozofálni akarsz, akkor olvass filozófia könyveket, ne ilyen marhaságokat, amikre láthatóan annyira rá vagy hangolódva, hogy már önszuggesztió áldozata leszel.

2010. jan. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
72%

"akkor esetleg megteszed?:o ha nem is pont itt de privátban vagy akárhol."


Eszemben sincs. Több, mint 10 éve foglalkozom aktívan a témával. Nem kevés vesződségbe, lemondásba, küzdelembe és kitartásba került, hogy megszerezzem azt, ami most rendelkezésemre áll.

Ha már eleve másoktól várod a megoldást, bele se kezdj. A tudás hatalom. Szerezd meg magadnak, ha érdekel.

2010. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

le tudnád rajzolni hogy milyenek voltak azok a vágások?

oylan kíváncsi vagyok rájuk...:$

és bocsi hogy nem tudok válaszolni

2010. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
"01-16 07:44"-nél a pont.
2010. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
érdekes... :S
2010. aug. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
már elég régi ez a kérdés...megkérdezhetem mit derítettél ki? ;)
2010. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!