Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van okom aggódni vagy csak...

Van okom aggódni vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
a napokban elkezdett a démon/démonidézés foglalkoztatni(nem vagyok sátánista)csak elkezdtem "Kutatni" az ilyen témák iránt és beleméjültem...tegnap este is egy ilyen olvasgatás után feküdtem le és iszonyatossan rosszul aludtam...reggel pedig amikor felkeltem a lábamon volt 3 vágás egy helyenelég hosszúak,2 körbe és egy egyenes...(nem vagyok alvajáró sem) szeretném ha elsősorban az ilyen témákkal foglalkozók irnának köszönöm!
2010. jan. 12. 15:52
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem menj el a Kis Izéhez aki majd feltesz neked egy fogós, ravasz kérdést és ha megválaszolod akkor elküld a Nagy Izéhez. Ő szintén feltesz egy kérdést, melyre csak akkor tudsz válaszolni, ha spárgázás közben próbálsz meg maszturbálni. Ő ezek után eldönti, hogy mi lehet az oka annak a természetfeletti jelenségnek (amit amúgy az okozott, hogy este beleléptél a borotvádba).... Sok sikert! NEM LESZ EGYSZERŰ,vámpírokon, démonokon és egyéb félelmetes nem létező dolgokon kell átverekedned magad!
2010. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
75%
persze,aki többet tud az átlagnál,az egyből boszorkány,és ki kell nyírni!ez aztán a fejlődés..
2010. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez kellemetlen.

Mondjuk nekem gyanús, hogy csak beképzeled a dolgot, és van más magyarázat is. De azért kíváncsi lennék, hogy mit is olvasgattál. Ilyen körökben ugyanis nagyon nehéz olyan könyvhöz jutni, ami valódi tudással rendelkezik erről a területről. Úgy is mondhatnám, hogy az ilyen könyvek 99,9%-a kamu, vagy csak nagyon kis részét (és azt is pontatlanul) írja le ezen dolgokról. Amit a könyvesboltban megkapsz démonológiával és hasonlókkal kapcsolatos könyvek, azokat nyugodtan olvasgathatja bárki, mert egyáltalán nem veszélyesek.


Viszont ha sikerült szert tenned egy valódi tudást tartalmazó írásra, és olyasmit olvastál fel, ami ezt okozhatja, akkor bizony lassan ideje lenne felkötnöd az alsóneműt.


Ugyan roppant kicsi esélyét látom, de nem elképzelhetetlen, hogy megzavartál valamit, amit jobb lett volna békén hagynod - pláne felkészületlenül.

Ha megírnád ide, hogy mi volt a könyv(ek) címe (esetleg kiadása, írója, stb.) az sokat segítene.

2010. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

érdekes. szerintem is vigyázni kell.

Egyszer halottak napja előtti éjszakán gondoltam lefekvés előtt arra, hogy egyik halottunk álmomban üzenni fog.

Reggelre egy jóskártya volt az ágy lábánál, úgy, hogy senki nem volt otthon rajtam kívül.

A kártyalapot soha életemben nem láttam előtte, nem a miénk volt, a résnyire nyitott ablakon nem repülhetett be.

Az is később derült ki, hogy egyáltalán egy jóskártyáról van szó...

2010. jan. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Nehogy megijedj már... az hogy érdekel valakit még oké, mert érdekesebb meg egyszerűbb mint a matek könyvek, de nem kéne 1%át sem elhinni, ha unalmasnak tartod a fizika törvényeit, játssz valami fps játékot vagy nézz valami filmet/sorozatot/animet, és játssz el a gondolattal h mi lenne ha élőbe is ieneket lehetne... arról legalább határozottan tudod hogy nem valós...

most is csak annyit történt(ha nincs a közelbe borotva, vagy cica) hogy fetrengés közben(mikor aludtál) a lábkörmöddel kikapartad és feleslegesen aggódsz...

2010. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Na peeeersze bmeg...XD
2010. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
azért jobb lenne az ilyen jeleket komolyabban venni..annak is megvan az oka,ha valaki így kaparja ki a lábát!az is jelzés szerintem..hogy valamit nem csinálsz jól,és te meg már azt is tudod mit!
2010. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
pontositok a combomon van jóval a térdhajlat fölött szoval a kikaparás az nehézkes lenne...:S ez 3 jól kivehető és elég nagy vágások
2010. jan. 12. 18:11
 19/41 anonim ***** válasza:
Akkor nem a lábkörmöddel, hanem azokkal amik a kezeden vannak(ujjkörmök?). Ha nagyon mélyek, hosszúak és véletlenül forgolódás közben nem történhetett akkor pedig saját magadnak vakarhattad/karcoltad ki mert viszketett, vagy tudja tököm. Éjszaka közben többször is felébred az ember, de nem emlékszik rá, valszeg ekkor csináltad.
2010. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
38%
A szellem világ létező valóság, a démonokat nem igen zavarja, ha nem hiszel bennük. Ha egy harcmezőn az ellenség területére tévedsz, fogságba kerülsz, és hiába magyarázod, hogy te csak virágot szedni jöttél. Az agykontroll és társai tanfolyamokon mindent meg tanítanak, hogyan lépj kapcsolatba a "magasabb intelligenciával", mit mikor hogy csinálj, egy dolgot nem tanítanak meg sem ők sem mások, hogyan tudsz ettől a "magasabb intelligenciától" megszabadulni, ha esetleg azt szeretnéd. A "magasabb intelligenciától" akit a Biblia sátánnak nevez, egyedül Jézus tud megszabadítani. Csak Ő rendelkezik olyan hatalommal ezen a világon, amely előtt a sátánnak is térdet kell hajtania. Ez a keresztyén hit. Ha többet akarsz róla tudni, kezd el olvasni a Bibliát, ha nincs írj privátba, küldök egyet, ha a keresztyénhittel nem kívánsz behatóbban ismerkedni, te tudod, de a démon világot ne zaklasd, mert csak rosszul jöhetsz ki a dologból. Se süveges sapka, se rajzolt csillag nem véd meg egy szellemi hatalomtól, egy szellemi hatalmat csak egy másik, nála is nagyobb szellemi hatalom képes legyőzni. Jézus az egyetlen aki azt állította magáról: nékem adatott MINDEN hatalom mennyen és földön. Csak az a kérdés, igazat mondott-e. Ezt döntsd el magad.
2010. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!