Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van okom aggódni vagy csak...

Van okom aggódni vagy csak véletlen?

Figyelt kérdés
a napokban elkezdett a démon/démonidézés foglalkoztatni(nem vagyok sátánista)csak elkezdtem "Kutatni" az ilyen témák iránt és beleméjültem...tegnap este is egy ilyen olvasgatás után feküdtem le és iszonyatossan rosszul aludtam...reggel pedig amikor felkeltem a lábamon volt 3 vágás egy helyenelég hosszúak,2 körbe és egy egyenes...(nem vagyok alvajáró sem) szeretném ha elsősorban az ilyen témákkal foglalkozók irnának köszönöm!
2010. jan. 12. 15:52
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne létező valóság.... be ne vedd ezeket a izmos baromságokat, kérdező.
2010. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Zenon ***** válasza:
46%
Olvasd csak!Heh-he-hee!A lelked úgy is az enyém lesz! (Egy démon,aki járt nálad tegnap este.)
2010. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
29%

Megjegyzem, badarság, hogy ezek ellen csak a keresztény (vagy keresztyén - nevezzék, aminek akarják) hit meg Jézus menekíthet meg. Maximum csak segíthet, ha erősen hiszel benne. De ugyanígy hihetsz a rózsaszín egyszarvúban; ha abban hiszel nagyon erősen, akkor meg az segít. Tök mindegy, mert magában a hit sokat nem ér. Megfelelően nagy akaraterő kell hozzájuk, és elég nagy önuralom. Máshogy nem fog menni. Na meg persze az sem egy rossz dolog, ha tisztában vagy némileg a sebezhető pontjaikkal, szokásaikkal, alá-fölérendeltséi viszonyaikról, stb.


Belenyúltál a darázsfészekbe talán, és a darazsak követnek. Sz@r ügy.

De mint mondtam korábban, amíg nem írsz könyvcímet, nem fogok segíteni. (Mondjuk valószínűleg amúgy sem, csak legfeljebb megmondom, hogy tényleg van-e értelme paráznod. ... Ja, parázás! Jut eszembe. Ha félsz tőlük, azzal vonzod őket. Nagyon sok közülük az ember érzelmein csimpaszkodik, és abból szipákol. Kész kánaán némelyik számára a félelmed. Sok sikert! ;) )

2010. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
27%
19:14 Minden szavaddal egyetértek. Ha már belekeveredtél Jézus az egyetlen aki meg tud szabadítani tőlük, mivel Ő legyőzte a Sátánt és minden démonait. Hazugság, hogy az ilyen olyan mágia csillag meg sószórás segít. Csak még rosszabb állapotba kerülsz tőlük. Szerintem sürgősen keress egy karizmatikus keresztény gyülekezetet, ott tudnak többet is segíteni.
2010. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

az ilyet nem elég a keresztényekre bízni..tény,hogy hisznek benne,valamennyire pozitívak,de ők is csak a szentelt vizet tudják adni,meg hogy imádkozz..lehet hasznos,ha szentelt vízzel megöntözöd a sarkokat,nagyanyám is így csinája,és igenis használ a csillag is,amit leírtam,csak ezt a fajta védekezést egyesek hite tiltja..pedig van benne igazság..

és amíg a mágiát,spiritizmust,ezotériát védekezésre használjuk,nem ártunk másoknak,addig ez rendes dolog,nem elvetendő..(ez is csak az én véleményem nem akarok megbánta ni senkit..)

2010. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Ha érdekel titeket a téma, olvassátok el ezt. Ez egy tapasztalt ördögűző pap könyve, leírja a tapasztalatait:


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
könyvből "csak" a Lemegetont olvastam de szerintem abban nincs semmi "Olyan" meg különféle honlapokon voltak latin szövegek ill ugynevezett "fekete misék" meg ilyesmik ilyeneket néztem meg emberekkel beszélgettem
2010. jan. 13. 18:47
 28/41 anonim ***** válasza:

Ha ezt olvastad, akkor semmi gond, és valami más okozza a problémádat:



[link]

2010. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

"az ilyet nem elég a keresztényekre bízni..tény,hogy hisznek benne,valamennyire pozitívak,de ők is csak a szentelt vizet tudják adni,"

Az a katolikus egyház nem a keresztyénség. Amit Jézus adni tud az a Golgotán kivívott győzelem és a Jézus vérének ereje. Ez az egyetlen dolog ami szabadulást ad.

2010. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
20:34 es esetleg tudsz "ajánlani" elmondásod szerint komolyabban a témával foglalkozó könyveket? (amit nem olyan egyszerű beszerezni)
2010. jan. 13. 21:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!