Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki mesélne Nekem a Hit...

Valaki mesélne Nekem a Hit gyülekezetéről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
sajnos láttam hogy milyen emberek járnak oda!Aki kézrátéttel gyogyul Német Sándor erejétől az nem is normális meg fentrengenek reggeltől estik!Mondd ha nem ismersz miért itélsz el?vagy mi bajod velem?csak azért mert nem egy nézetet vallunk az nem azt jeneti h rosszabb vagyok mint te nem gondolod?
2009. dec. 4. 22:45
 22/68 anonim ***** válasza:
50%

Én ilyet nem mondtam, nem is gondoltam. De válogasd meg a szavaid, mert emberekről beszélsz, szexycsaj...úgy gondolom Ők nem beszélnek ott úgy rólad, ha beszélnek, mint egy kutyáról.

A 2. komment leírta a kérdésedre a választ, és kész, nézd meg hova jutottunk...és ki miatt.


Inkább meg se nyitottad volna.... vagy akkor legalább ne sarkítsd le a gyülire, mert tudtommal évek óta nem volt ott az anyósod. Gyorsan terjednek a hírek. Úgy hogy törölheted is nyugodtan, mert a Hit Gyülekezetének a bajodhoz semmi köze.

2009. dec. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
72%

00.54:Az igazság az,hogy Istennek nem tetsző az,ahogy bántok azokkal akik nem a gyülekezetetek tagjai.

Persze Isten megbocsájtó,úgyhogy van időd (talán)még megbánni és jóvátenni.

2009. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem bizonyos dolgokat elhallgatsz Szexybarbi. Ha annyira tökéletes lett volna az életetek, kapcsolatotok, akkor nem tartanátok itt. Biztos volt valami bibi, csak ide nem írod le. A másik meg az, hogy ha Te elmész a Hit gyülibe vagy akár a katolikusokhoz és utána diszkóba, akkor valaki jogosan felteheti a kérdést, hogy te mégis milyen hit gyülis vagy, vagy milyen katolikus, hogy diszkóba jársz és részegeskedsz és reggel mész haza? És máris jöhet a hurrogás, hogy az egyháztagok milyen emberek és miattad leírják az egész gyülekezetet. Ha az Anyósod valóban ezt tette, akkor most miatta szidják az egész gyülekezetet. Na látod, ez nem jogos!


Isten különben is tiltja a válást, hacsak nem megcsaltad a férjed, akkor joggal válhat el! Ez az egy, ami miatt elválhat egy Hit gyülis (azaz egy Istenhívő)!

2009. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
Én életemben még senkit nem csaltam meg két pasi volt az életembe az egyik a gyürüs vőlegényem ,a másik pedig a férjem!Soha nem voltam még discoba és nem is szándékozok menni!A vita tárgy az volt hogy ő azt szerette volna hogy a szüle tartsanak el minket és most jött rá h neki tanulnia kell és természetesen nem akart menni dolgozni !Haza jött az anyja külföldről és azonnal rendezkedett hiszen minden vágya ez volt csak kellett hozzá ürügy!jah és havi 60 ezer ft-al támogattak minket ami azt hiszem semmire sem elég de ők ennek ellenére azokat az embereket támadták akik minden nap önzetlenül segitettek nekünk!ugy hogy ennyit egy hit gyülekezetes emberről ha igazi kersztény akkor arra ösztönzi a gyermekét h igen is velük legyen és gondoskodjon róluk nem???
2009. dec. 6. 12:05
 26/68 anonim ***** válasza:
44%

Utoljára szeretnék ide írni...


Mond, te tényleg ennyire buta vagy? Én nem akarlak megbántani, de mond már meg nekem őszintén, hogy miért ilyen kérdéssel indítottál (lejárató kérdéssel!!!), amikor vajmi kevés köze van a Gyülekezetnek hozzád/tok???


A második kérdésem az lenne, hogy tudsz-e olvasni?

Mert ahogy látom, az előző válaszolónak sem a kérdésére válaszoltál, hanem bizonyítani akarod az igazad.


Ugyanis. A kérdés eleve azt volt, hogy meséljenek neked a HGY-ről, nos ezt sokan megtették, ki így, ki úgy. Ám olvasva a válaszaidat, ez az egész ügy egy nagy sötétség. Kit érdekel, mennyivel támogattak a szülők, mikor házasság után a saját lábatokra kell állni?!


A következő, az anyós. Hazajött külföldről...értem! Tisztában vagy te azzal, hogy nem külföldön van a Hit Gyüli? Az egy dolog, hogy megvan a véleményed a Gyülekezetünkről, de lejáratókampányba nem kéne megint belekezdeni, mert eleve veszíteni fogsz...


Két pasi volt az életedben, értem. Gyűrűs vőlegény és a férjed. Szóval most ezt hogy kell érteni? 1 vagy 2? A vőlegényed lett a későbbi férjed? Akkor 1! Mielőtt összeházasodtatok volna, már lefeküdtetek? Eleve bűn...akkor nekem ne panaszkodj, kérlek alássan.


És itt ugrik a majom a vízbe! A vita tárgya nem a Hit Gyülekezet volt, hanem, hogy a szülők tartsanak el titeket! Idézzem?

"A vita tárgy az volt hogy ő azt szerette volna hogy a szüle tartsanak el minket és most jött rá h neki tanulnia kell és természetesen nem akart menni dolgozni !...."


Ha igazi keresztény...mit tudsz te a kereszténységről??????????????? MIT? ELOLVASOD AMIT ÍRSZ? SZÉGYEN!

Még az anyóst is felmentem most már, ezeknek a tényeknek az ismeretében. Nem tudta a kedves férjed, hogy a házassághoz munka kell? Nem tudta, hogy el kell tartania majd a családját? Nem tudta, hogy előbb - utóbb ez lesz?


Te már mondasz és szidsz itt mindent, anyóst, munkát, pénzt, gyülekezetet, a férjed..a kisgyerek már sehol...


Fura vagy, nagyon fura! Önts tiszta vizet a pohárba és ne hazudozz tovább!

2009. dec. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
47%

"Még az anyóst is felmentem most már, ezeknek a tényeknek az ismeretében. Nem tudta a kedves férjed, hogy a házassághoz munka kell? Nem tudta, hogy el kell tartania majd a családját? Nem tudta, hogy előbb - utóbb ez lesz? "


Honnan tudta volna,ha az anyja nem tanította meg rá?Ne,hogy a kérdező hibája az,hogy a férje egy lusta disznó!

Egyébként érdekes,aki nem végezte el a nyolc általánost,azt a hitgyülisek emberszámba se veszik?

Tegyél nekem egy szívességet,legközelebb Német úrat kérdezt meg már mennyibe került az a ruha,amiben vasárnaponként ordibál.Meg az első sorban ülőktől is kérdezném,mennyit fizettek a székekért?

Normális egyházban egy lelkipásztor nem hívalkodik,az első sorban meg a gyermekek ülnek.

2009. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
40%

Nem Német, hanem Németh, tisztelet.

Nekem is van öltönyöm, mindenkinek van, de úgy látom NEKTEK ez sem jó, legközelebb majd írok már neki vegyen fel farmert, mert az majd tetszeni fog nektek...nevetséges!

Nem kell fizetni a helyekért, te vadalma. Más egyházban sem ülnek a presbiterek és a vidéki gyülekezetek pásztorai az utolsó sorban!


Lelkipásztor...lol..baptista vagy?

2009. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
a 14.55 ös kimutatott valamit ezen gyölekezet valódi vezetőjéről. máté7:21-23
2009. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
54%

14.55:ne terelj,nem az öltönnyel van gond,az árát kérdeztem.

Persze gondolom te is méregdrága olasz méretre készített öltönyökben feszítesz.

Egyébként sem a keresztények,sem a baptisták nem ülnek,mint a borjuk és igazad van Német úr messziről sem nevezhető lelkipásztornak.Harácsolónak annál inkább.Azt hittem ezt a ti felekezetetek tiltja.

2009. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!