Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki mesélne Nekem a Hit...

Valaki mesélne Nekem a Hit gyülekezetéről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Úr Isten szórol szóra leirtad a történetünket már el is kezdték a manipulációt!Nagyon szivesen beszélnék mindenkivel aki tudna nekem tanácsokat adni vagy lelkileg segiteni abban h át tudjam hidalni az eseményeket!Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a biztatást és vigaszt ez most karácsony közeledtével nagyon jól jön :'(
2009. dec. 4. 12:22
 12/68 anonim ***** válasza:
példabeszédek 7:1-27
2009. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:
Sajnálom de nem tanulmányozom minden nap a bibliát utolsónak üzenem mit takar a példabeszéd!Sosem voltam szentfazék de hiszek Istenben és annak szeretetében!
2009. dec. 4. 13:00
 14/68 anonim ***** válasza:
100%

Mivel folytatódik az eszmecsere, azt mondanám, hogy a bikát a szarvánál kell megfogni, vagyis, ha tudod melyik gyülekezetnek a tagja az anyósod, meg a férjed, keresd fel a lelkészüket, és kérj tőle magától segitséget.

Ha esetleg van ismerősöd ebből a gyülekezetből, az most nagyon jól jönne, hogy segitsen neked kapcsolatba lépni a lelkésszel.

Sok sikert!

2009. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
0%
az említett írásszöveg egy figyelmeztetés azoknak, akik "mindennap" olvassák a bibliát. ;-)
2009. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
17%
13:57-nek Hogy egy mondással éljek: fejétől bűzlik a hal ;)
2009. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ez a sztori valahogy furcsa...


Jártam egy darabig hitgyülibe, nagyon utáltam. DE! A férjem a mai napig oda jár, a pénzünket nem veszik el, anyjáva-apjával jó a kapcsolata meg az én szüleimmel is, engem a legjobban szeret a világon, elfogadta a döntésemet, hogy nem szeretnék odamenni, soha nem veszekszünk rajta. 2 éve nem jártam arra, de előtte a saját fülemmel hallottam egy tanítást arról, hogy ha vki csatlakozik a gyülihez, a házastársa viszont nem, akkor eszébe se jusson elhagyni, épp a fent említett bibliaversre (és a józan észre) hivatkozva.

2009. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
PEDIG A FÉRJEM MEGTETTE ITT VAGYOK EGYEDÜL A KISLÁNYOMMAL ÉS MÉG ARRA SEM KÉPES H IDŐNKÉNT FELHIVJA,MÁR CSUSZTAM ELŐTTE DE Ő CSAK A MAGA IGAZÁT FUJJA!DE MOSTMÁR MINDEGY EZT KELL ELFOGADNOM!
2009. dec. 4. 18:18
 19/68 anonim ***** válasza:
47%

Ez az ügy egyre jobban bűzlik. Magadat szentnek állítod be és jó anyának, a férjed meg az anyós pedig maga a sátán.

Nem való ez ide, a gyüliről kérdeztél, közben meg fújod a saját szöveget, aminek semmi köze a gyülekezethez. Semmi, az ég világon! Ebből az ügyből hagyd ki a gyülit, nem ők tehetnek arról, hogy itt tartasz.

Írtak neked igéket, de arra se vagy képes, hogy megkeresd a Bibliában, akkor mit vársz?

Szerintem várod a gyüli ellenségeit, hogy most majd jól megmondjátok.


Aki pedig azt írta, hogy a "Fesz van.." - t el kell olvasni...nos, az írója elmebeteg, be fogják zárni. Ennyit róla és az írásáról.

2009. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
44%

21.43:

Hát érdekes,mert az egyik barátnőm bátyjának az agyát szintén a hit gyülekezet mosta át.

A gyűrűs mennyasszonyát elhagyva,a szüleitől/testvéreitől úgy búcsúzva,hogy az életbe feléjük se néz,mert ők a megtestesült gonosz,elhúzott Pestre elvenni egy "hozzávaló" nőcit,akit "találtak"neki.A pénzét mindig is lehúzták,persze "önkéntes adomány"címén.Viszont az úgy látszik nem tilos,hogy az "ördögi"szülőket pumpolja.

Egyébként meg ne is haragudj,de vallásos létedre szégyenletes,hogy ilyen ingerülten viselkedsz valakivel,csak mert az nem lapozgatja a Bibliát.Látod ez(is) a baj veletek hitgyülisekkel.

2009. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!