Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti Jehova barátainak tartjátok...

Ti Jehova barátainak tartjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Elég agybutító kis filmecske, szerintetek nem káros, hogy ilyeneket gyártanak szegény gyerekek agymosására???

http://www.youtube.com/watch?v=XPOfVQuV_hk


2012. dec. 8. 22:24
1 2 3 4 5
 1/47 Takumi ***** válasza:
17%
Nem vagyok a barátja. Ez a"filmecske" pedig rettenet, mi ez hogy a varázslás a Sátánhoz tartozik? Egy gyerek had játszon már ilyen hülye megkötések nélkül.
2012. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
86%
Én is úgy érzem,hogy kicsit túl lőttek a célon :S
2012. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 Ozmium42 ***** válasza:
90%

Másnap az oviban:


- Marci, hol a harcos varázslóm amit kölcsönadtam?

- Kivágtam a szemétbe, mert Jehova gyűlöli!

- FFFFUUUUUUU

2012. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
4%
És a másnap az oviban elhangzó ovis szintű kritika magasabb-rendű, mint Isten szava? Mert ugyanis azt támadjátok. Ja, persze ha nem tekintély...
2012. dec. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
18%

Mit gondolsz, Jehova mit kért annak idején az akkori választott népétől a Zsidóktól?


Nem engedte meg, hogy a gyermekek más tanítást kapjanak, hogy megfertőzzék a hamis tanítások.Így is sokszor eltértek a helyes iránytól.

Nézz már körbe a világodban?

Harmóniában és békében éltek egymás között?Pedig mindent szabad nálatok.

Még karácsonykor is agyon ütik egymást az emberek...


Jehova népe nem varázsol, nem háborúzik hanem békében szeretetben él egymással és az embertársaival is.

a szeretetet gyakorolni kell nem ünnepelni.

2012. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
79%
Jehova orul, hat hogyne! Inkabb egy hatalmasat facepalmozik az ilyen torteneten...Nyugtasson meg valaki, hogy ez "filmecske" csak valami kabarejelenet...
2012. dec. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
14%

A kérdésedre pedig a válasz

Nem én döntöm el, hogy Jehova a barátjának fogad el vagy sem. Hanem ő. ehhez pedig mindent meg kell tennem, hogy a Jézus által felállított élet szerint éljek, és akkor talán megkapom azt a kiváltságot, hogy a barátjának fog hívni....


Nekem pedig a legjobb barátom Ő. rajta kívül nincs megbízhatóbb soha nem csapott be , és nem hagyott cserben.!!!!

2012. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 Takumi ***** válasza:
92%
Szevasztok fiúk csak megjöttetek. Szerintetek normális egy 4-5 éves gyereknek ezt nyomatni?? Szerintetek azért gyilkol rabol stb. Vki mert varázslósat játszott? Sokkal rosszabb egy olyan gyerek akire ezek a számára érthetetlen megkötések vannak. Könyörgöm egy gyerek had játszon amit akar had kalandozzon a képzelete. Ráértek még nyomatni ezt a sok .....
2012. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
22%
A bibliában a varázslással kapcsolatos dolgok a halálos bűn kategóriájába esnek! Egy gyermek képzelete attól még szárnyalhat, ha figyelembe veszik a szülei azt a bibliai igazságot is, hogy a cél nem szentesíti az eszközt. Tehát nem engednek meg neki mindent csak azért, mert még gyermek!
2012. dec. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 Takumi ***** válasza:
91%
Másként látjuk ezt a témát. Nem azt írtam hogy mindent engedni kell de ez túlzás.
2012. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!