Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » 23 perc a pokolban. Olvastátok?

23 perc a pokolban. Olvastátok?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri, itt egy rövid videó.

[link]


2009. aug. 10. 22:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
olvastam..durva volt:S
2009. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Ekkora hülyeséget ritkán olvas az ember... csak figyelmet akart meg pénzt, sikerült neki. Ennyi. Semmi nem igaz belőle, csak ezt akarják elhitetni.
2009. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
48%
Olvastam. Elhiszem. Mással is kereshetne sokkal több pénzt, miért pont a hívő emberekkel szórakozna?
2009. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem ilyen egyszerű. A olyan hülyéket mint te könnyű átverni kedves előző, és azért elég sokan vagytok.
2009. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

"A olyan hülyéket mint te könnyű átverni kedves előző, és azért elég sokan vagytok.

53%-"


Tényleg sokan vagytok, csak eszetek, és modorotok nincs.


41"Ha vakok volnátok - felelte Jézus -, nem volna bűnötök. De azt állítjátok: Látunk. Ezért megmarad bűnötök."

Jn 9-41

2009. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
érdekes, hogy azok a személyek, akik meghaltak, de a biblia szerint feltámadtak, nem számolnak be arról, hogy a pokolba, egy kínzókamrába kerültek volna. Jézus az alváshoz hasonlította a halált, mivel az élet ellentéte, és az emberi testnek nincs olyan része, amelyik túlélné a test halálát.
2010. jan. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Az a helyzet,hogy nagyon tájékozatlan vagy a témával kapcsolatban. Sokan visszajöttek, és mindannyian ugyanazokat a szörnyű dolgokat látták. Olvasd el Mary Kathryn Baxter: Amit a pokolról mindenkinek tudnia kell című könyvét (fenn van a neten). Ezen kívül nagyon sok orvos, tudós is állítja, hogy a pokol létezése tényekkel alátámasztható. Ami pedig a jelenéseket illeti, megdöbbentő igazságokat találsz a Bibliában pl. a világkormánnyal és a verichippel kapcsolatban. Vedd a fáradtságot és nézz utána.
2010. márc. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, tudom nagyjából a dolgokat. Nemrég valaki hosszan válaszolt egy pokollal foglalkozó témához, nem Te voltál? Olyan jó volt olvasni, később belinkelem (ha nem Te voltál, olvasd el.)

2010. márc. 6. 14:07
 9/13 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskri..

Ezt a két választ:

tegnap 13:18

tegnap 23:00

2010. márc. 6. 14:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen az én voltam. Én sem úgy születtem és nevelkedtem, hogy bárki is belém súlykolta volna azt, hogy a pokol létezik, sőt egyetlen Keresztény ismerősöm sem hisz benne. Azért kezdtem el foglalkozni ezzel a témával, mert bízom azokban az emberekben, akik ilyesmiről meséltek. Különösen 2 rész volt a Discoveryn futó Szellemjárás című sorozatból, ami elgondolkodtatott nagyon. (Fenn van a neten, de sajnos csak angolul találtam meg: Where demons dwell, Demon child). Az a baj, hogy sok ember kapásból elutasít bizonyos dolgokat. Ha valaki utánanéz, vagy olvas erről sokat és még mindig azt mondja, hogy ez hülyeség, hidd el elfogadom. De azt nem, mikor teljesen tájékozatlanul, anélkül, hogy kicsit körülnézne lehülyéz másokat. Én is mondhattam volna ezekre az emberekre, hogy "Úristen ezek mekkora barmok". Ehelyett arra gondoltam, hogy jó-jó vannak tényleg idióta emberek,de mind az, csak azért, mert olyan dolgokról mesélnek, amit mi még nem láttunk? Utána kell nézni a dolgoknak. Ha nem hisz valaki a vallásos embereknek, mert úgy gondolja, hogy ők hivatalból beszélnek ilyesmiről, akkor közelítse meg a dolgot tudományos oldalról. Olvasson el orvosok, tudósok, ateisták vagy csak hitetlenek által leírt tapasztalatokat. Ha akkor sem hiszi el, akkor ok. Te is keress a neten több ilyen írást, azokról, akik átélték a poklot. Sokan vannak ám, akikkel ugyanaz történt, mint ami evvel a fickóval. Volt 7 kolumbiai fiatal, és egy Jennifer Perez nevű lány is. Olvastam egy nőről is, aki öngyilkos lett, mert esküvő előtt lelépett a vőlegénye. Tehát tájékozódni, utána véleményt mondani.
2010. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!