Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik prédikálják ma a, ,...

Kik prédikálják ma a, , királyságnak ezt a jó hírét"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 11:19
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
09:28 Barátom te valamit nagyon félre értettél. Én azt kérdeztem ,,Kik prédikálják ma a királyságnak ezt a jó hírét?" és nem utaltam arra, hogy milyen módszerrel.
2009. júl. 7. 12:03
 32/52 A kérdező kommentje:
És a tegnap 21:28-as válaszadó adta meg a helyes választ.
2009. júl. 7. 12:05
 33/52 A kérdező kommentje:
09:28 Egyébként az ajtóról ajtóra végzett szolgálattal mint az EGYIK módszerre utaltam!!! De azonkívül számos módszer van ahogy a tegnap 21:28-as válaszoló írta.
2009. júl. 7. 12:25
 34/52 anonim ***** válasza:

Meglepő, hogy 2 Tanú igazat ad egymásnak...

(vagy mindkettő te vagy, 2 címről? nem rosszindulat, volt már ilyen itt, csak sajnos ő is összezavarodott a végén, rossz címről írt be, így aztán lelepleződött)


A kérdező kommentje:

A katolikus anyaszentegyház akkor miért nem jár ajtóról ajtóra prédikálni? (Cselekedetek 20:20)


Ez a hozzászólásod talán nem azt sugallja, hogy egyedül a ti módszereteket tartod a Biblia által elfogadottnak?

2009. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Például Kalkuttai Teréz Anya


Ugyanis az örömhirt - hatékonyan csak személyes példaadással lehet és szabad terjeszteni.


Egyébként én is úgy érzem, hogy a "kérdező" és a "helyes választ adó" egy és ugyanaon személy.

Itt nem egy valódi kérdéssel állunk szembe, hanem jehovista propagandával.


Ja, a kérdésedre válaszolva, hogy a Katolikus Egyház miért nem zaklatja a gyanútlan embereket mint Jehova hamis tanúi?

Ne járjatok házról-házra.

Lk 10,7

Urunk parancsa

jehovahamistanúi sem másithatják meg ezt a parancsot.Teljesen egyértelmü.

2009. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
14:22; 15:26 Elnézést kérek ha bármelyikőtöket érzelmeiben megbántottam! Biztosithatlak titeket, hogy a kérdező és a helyes választ adó nem egy és ugyanaz a személy! Ha ti így gondoljátok sajnálom! A kérdés pedig egyáltalán nem probaganda ahogy ti írtátok! Én csak mások véleményére voltam kiváncsi, hát ezért van ez az oldal nem, hogy mások véleményét megkérdezhetjük.
2009. júl. 7. 17:24
 37/52 anonim ***** válasza:

"helyes választ adó"

Ez nagyon jó! :D

Mi ez, vmi kvíz?

2009. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

17:36 Látom te csak vitatkozni akarsz!!! Nem is annyira a kérdés érdekel! A beszélgetést itt lezárom!!!

GAME OWER!

2009. júl. 7. 18:17
 39/52 anonim ***** válasza:

Pedig engem a kérdés érdekel.

De Neked, lehet, hogy elfogytak az érveid?

Esetleg nehéz beismerni a tévedést?


A beszélgetést pedig csak a moderátorok zárhatják le. Legfeljebb nem válaszolsz ezentúl. Amit sajnálok.

2009. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
HÉhéhé!!! A bunkóságnak is van határa. Ő a kérdező, akkor szólal meg, amikor akar. Egyébként nem kell mindenbe belekötni. Egyszerűen mondja meg mindenki a véleményét, de ne ócsárolja a másik embert! Lehet ellenérveket mondani, de tiszteljük a másikat!!
2009. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!