Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek minden vallás egy...

Szerintetek minden vallás egy vallás lesz? Vagy minden vallás egy valláshoz tartozik majd?

Figyelt kérdés
Szerintem Jehova tanujjinál van az igaz vallás de nem tudom miért gondolom így ha lehet akkor válaszoljatok rá. Várom Jehova tanujji válaszát email-be is jöhet meg itt is :) Köszi

2012. márc. 5. 13:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
A Jehova Tanúi (és nem "tanujji") egy szekta és mint ilyen köze sincs a hithez, inkább a hiszékenységhez. Nem tartom magam vallásosnak, de előbb imádnám a havasi jetit mint istent, mint ennek a szektának hinnék.
2012. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit mondasz de az biztos hogy jól de látod a Jehováknál nem így van mert ők minden kit szeretnek igazából és ők náluk nem kell égni :) Jah és ők mindent tudnak bizonyítani a Bibliából ha kell a sajátodéból mert nekem is a sajátomból mutatták meg isten nevét :) Jah és ők nem avatkoznak bele a Politikába meg fegyvert sem fognak meg ilyenek ők egyszóval SEMLEGESEK :) Jó emberek és ők náluk állítólag úgy van hogy a keresztelkedést k kell érdemelni és valami előadásokat is lehet ott tartani egy ember mondta a múltkor itt :D És ki kell ott érdemelni mindent :) ÉS EZ JÓ BENNE :D
2012. márc. 5. 14:06
 13/64 anonim ***** válasza:

Nézd, senki sem mondta, hogy rossz emberek. Alapból egyik keresztény vallás sem tanít rosszat. Csak van néhány baromság egy ketttőben. Fölösleges dolgok, vagy ferdítések történnek.


Amúgy én a pünkösdösökről hallottam jót, de nem ismerem őket.

2012. márc. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
Mit hallottál róluk ?
2012. márc. 5. 14:14
 15/64 anonim ***** válasza:
56%

Hogy ott sincs ilyen politizálás, meg baromságok.

Nincs agyon nyomva szertartásokkal, meg a Bibliát elemzgetik. Majd elmegyek és megnézem. De ők pl. soha nem kaptak el még az utcán. Meg ordiztak, hogy a bűn büntetése a halál stb..

2012. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:
Szerintem Jehova tanúi is ilyenek sőt talán jobbak :) Jah és ha lássák hogy ügyes vagy akkor még előadásokat is tarthatsz .
2012. márc. 5. 14:23
 17/64 anonim ***** válasza:
És mit kell tennem, hogy ügyes legyek?
2012. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
73%
Milyen vallást vársz, ha mindenki tudni fog mindent? Egyetlen igazság létezhet csak. Úgy mint a csoki fagyi kakaóból készült és nem eperből vagy banánból. Szerintem nem lesz több vallás, sőt vallás se lesz, de lehet tévedek. Nem látom értelmét vallásoknak, ha már mindenre fény derül és újvilág lesz.
2012. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:
nem tudom :) nekem is csak mesélték hogy közre kell működni meg ilyenek Pontosan nem tudom :( De az szuper hogy te is tanulsz és te általad ők is meg te is taníthatsz embereket :D Nagyon jó dolog hogy Pl nem csak az atya hanem te is tarthatsz DE OTT NEM ATYA VAN HANEM VÉNEK AKIK SZERETNEK MINDEN EMBERT :D valami ilyesmit mondott jó sokáig beszéltem vele de ha gondolod email én is beszélhetnénk :D pc14@freemail.hu
2012. márc. 5. 14:33
 20/64 anonim ***** válasza:

Ez jól hangzik valóban. De te már voltál náluk?

Ismered azt a történetet, amikor Isten megkéri Ábrahámot, hogy áldozza fel neki a saját fiát és a végén kiderül, hogy nem kell?

Nekem az nem szokott tetszeni, hogy ilyesmiket beszélnek, hogy az Isten csak tesztelte Ábrahámot, hogy képes lenn-e ölni érte + túlbonyolítják az egészet. Pedig az egésznek annyi a mondani valója, hogy soha nem kér ember áldozatot az Isten. Mondjuk, hogy Kost minek kellett neki áldozni, azt sem értem...Ezek csak apróságok... Úgy hogy mesének tartom a nagy részét. Most ez jutott eszembe valamiért.

2012. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!