Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek minden vallás egy...

Szerintetek minden vallás egy vallás lesz? Vagy minden vallás egy valláshoz tartozik majd?

Figyelt kérdés
Szerintem Jehova tanujjinál van az igaz vallás de nem tudom miért gondolom így ha lehet akkor válaszoljatok rá. Várom Jehova tanujji válaszát email-be is jöhet meg itt is :) Köszi

2012. márc. 5. 13:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
Miért nem a Második Eljövetel Egyháza?
2012. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Szerinted Jehova tanujji nem az Igaz vallás gyakorolják ? Mert ők náluk mindig a Biblia van de máshol nincs és amit öők kérdeznek a más vallás nem tudja meg magyarázni azt amit ők meg tudnak miért van ez ?
2012. márc. 5. 13:50
 3/64 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy minden vallás egy vallás lesz és nem is kell, hogy egy legyen.

A Jehovások nekem valamiért nem tetszenek, amikor elkapnak az utcán és baromságokat beszélnek...Tisztelet a kivételnek...

Nem a vallást kell eltörölni, hanem a hülyék létezését megakadályozni.

2012. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:

1. A Jehovások kivesznek részleteket a bibliából.

2. Az Istenben lévő hit nem egy könyv tisztelete, fanatikus betartása, amit kitudja, hogy kik írtak, marha szubjektív módon. Ha ismered a Bibliát, rá fogsz jönni, hogy nem az a lényege, ami le van írva.

2012. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Értem de azt mondják hogy csak a munkáikat végzik :D valami Máté 24:14 beszélnek de lényegibe azt is mondták hogy a Zsoltárok 83:17 vagy a 18 benne van Jehova neve . EZ durva eddig nem is láttam . BENNE .
2012. márc. 5. 13:53
 6/64 anonim ***** válasza:
Mert a jehovások átírták a Bibliát a saját kényük-kedvük szerint (: És ők jehova tanúi, nem "tanujji"... egy kis agyat növeszthetnél, ha már a kategóriát sem sikerült eltalálni.
2012. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Azt mondják és Látszik is hogy ők a Bibliára alapoznak mindent és Rendes emberek és Olvasom a Bibliát mert igen is igen jó dolgok vannak benn Pl.: isten nem mindenen imádati formát fogad el és ezért nem is tudom hogy Melyik az igaz.
2012. márc. 5. 13:55
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
"Jehova tanui"
2012. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
A Kat direkt volt és az írás az így jött bocs-esz.
2012. márc. 5. 13:56
 10/64 anonim ***** válasza:

A keresténység lényege a szeretet lenne, de ezt már teljesen kiforgatták, mint régen is az egyház tette.

A Biblia ószövetség része szinte használhatatlan mese, ahol úgy írják le Istent, mint egy idiótát, akitől rettegni kell.

Egyes zsidók meg elvakultan azt gondolják, hogy a megváltó őket fogja felszabadítani.

Zavaró, hogy egy misén már több a szertartás, régebben politika is volt meg hasonlók, mint a normális mondani valók.

És nem szeretném a Bibliát sértegetni, meg Istent sem.

De akiknek ilyesmik jönnek le az egész kereszténységből, hogy a melegeket üldözni kell, Isten xy népért van, nem normálisak szerintem. Meg azt sem tudom elképzelni, hogy egy jó szívű, rendes, tisztességes ember elégjen a pkolban, csak mert nem gyón vagy házasság előtt csinálja.

2012. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!