Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem tudok csodát tenni...

Miért nem tudok csodát tenni Jézus nevében?

Figyelt kérdés
pl.Betegek gyógyítása,halottak feltámasztása stb.... Pedig nagyobb a hitem a mustármagnál.

2012. febr. 25. 19:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
9/10 Honnan tudod,hogy nagy lesz a bukása?Miért baj az ha valaki Jézus nevében akar jót tenni? Szerinted Jézus meg veti azokat akik az ő nevében szólnak?Úgy tudom a Keresztények mindent Jézus nevében tesznek.PL imádkozni,enni,reménykedni ,prófétálni,tanítani,Jézus nevében bízni Istenben.A kérdező csak a mamáján akar segíteni.És aki örül más bukásán az maga bukik el.
2012. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 mustafa33 ***** válasza:

Akkor ha azt mondom, nem menj a sinekre mert elüt a vonat, akkor roszindulatú vagyok? Miért bukna? mert olyan nagyra tarja magát, hogy Jézus nevében mer cselekedni. A szerénység erényéről hallottál már? És arról, hogy a kevélység főbűn?

Lassíts mert elragadnak a lovak! Ebben nics roszindulat, sőt...

Mert ha olyan nagy a hited, hogy Jézus nevében cselekedhetnél, akkor ezt nem kérdezed, de szerényen teszed. Aki ezt nagy hangal tenné, nem lehet hogy hamis próféta?

2012. febr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 mustafa33 ***** válasza:
Bocs, most sikerült elovasni a linket, így már más a kérdés, de erre tapasztalatból meg azt mondom, a hit reményt ad, de csodát nem tesz. Azután majd truc ateisták leszünk.
2012. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
54%

AMIKOR EZ LÁTTA, HOGY PÉTER ÉS JÁNOS A TEMPLOMBA TART, ALAMIZSNÁT KÉRT TŐLÜK. EKKOR PÉTER JÁNOSSAL EGYÜTT, RÁSZEGEZTE TEKINTETÉT, ÉS ÍGY SZÓLT: EZÜSTÖM ÉS ARANYAM NINCSEN, DE AMIM VAN, AZT ADOM NEKED:

A NÁZÁRETI JÉZUS NEVÉBEN, KELJ FEL ÉS JÁRJ! ÉS JOBBKEZÉNÉL FOGVA FELE-MELTE. AZONNAL MEGERŐSÖDÖTT A LÁBA ÉS A BOKÁJA, FELSZÖKÖTT, TALPRA ÁLLOTT, ÉS JÁRT. MAJD BEMENT VELÜK A TEMPLOMBA ÉS DÍCSÉRTE ISTENT, JÁRVA-KELVE, UGRÁLVA

2012. febr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
54%
mustafa33 akkor te meg vetted az apostolokat is akik Jézus nevében szóltak?
2012. febr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Legyen eros, szivbol jovo, igaz hited! Igaz, oszinte es onzetlen szeretetben elj, amit kivansz onmagadnak, azt kivand a felebaratodnak is...

Tudod amikor egy ember matematikat tanul, akkor nem az oktatora koncentral, arra, amit az elert, mivel igy soha nem fogja elsajatitani a tant, az irasos anyagot elsajatitja, de a gyakorlatot soha, mivel nem a tant gyakorolja, a matematika oktatora figyel, s igy soha nem lesz olyan tehetseges, mint az!

Jezus azt mondta, hogy: Aki engem keress, az ne a kornyezteben ram koncentraljon, hanem az embertarsaihoz forduljon szeretettel, mivel ha egy bajban levo emberen segitesz, egy betegen, akkor az halas ez, s amikor a szemebe nezel, akkor ott akin segitettel, azon a szemelyen, annak a szemeben talalsz meg engem!

Vot egy esetem, amikor az orvostudomany mar lemondott a betegrol, hiszen felig lebenult! Ez az ember igy kerult hozzam, de az orvosok is figyelmeztettek, hogy nem lehet meggyogyitani, tehat felesleges minden erolkodes.

Egyszeru eset volt, mivel egy tanult emberrol volt szo, akinek eros hite volt, igy semmi mast nem tettem, mint elvegeztettem a beteggel egy testi tisztitast, de mar a lelek tisztitasat is, hiszen sokan tudatlanul, onhibajukon kivul olyan cselekedeteket kovetnek el, amivel onmaguknak artanak, ezt pedig csak egy bunbanattal, lelkitisztitassal leeht gyogyitani! 10 nap mulva ez az ember felkelt, es bot nelkul jart, es a szemeben lattam Jezust!

Jezus nem tett csodat, ez volt a lenyege a tanitasanak, hogy esetekkel mutatta be azokat, hogy megertse minden ember, hogy nem a csoda, az eros hite az, ami mindenre kepes. A vak gyogyitasa!

" Ne nekem koszond, nem En gyogyitottalak meg, a te eros hited!"

Az Ero benne van minden emberben, a testnek is vannak igenyei, amit kielegitunk, igy a leleknek az igenyet is kikell elegiteni, taplalni kell azt!

2012. febr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Senki nem ismeri az én lelkem és hitem csak az Atya! Isten tudja és ismer engem ,nem fényezem magam mert bűnös vagyok.De akárki akármit mond az én hitemet egy ember se kritizálhatja!Olyan okos tanításokat kaptam köszönöm, de akik ezeket küldik el gondolkozott rajta ,hogy biztos hogy ő megfelel annak amit irt nekem.Én kétségbe vagyok esve imádkozom könyörgök éjjel nappal Istenhez hogy szabadítsa meg a mamám a gép fogságából.Szeretettből teszem nem pedig dicsekvésből,hogy csodáljanak az emberek.
2012. febr. 26. 12:03
 18/30 anonim ***** válasza:
Szerintem valahol ott lehet a "hiba" hogy eltévesztetted a fókuszt.Nézz Jézusra, hallgasd mit mond neked, merre vezet. Ne legyen semmi fontosabb a szívedben, mint Ő. Mert Isten a szíveket vizsgálja. És ha szükség lesz arra, hogy csoda történjen rajtad keresztül, akkor fog, ha nem, azt is el kell fogadnod. Attól még kérheted. De fontos, hogy tudod- e majd Istennek adni a dicsőséget és nem elszállni? Lehet hogy te azt mondod igen. De Isten jobban ismer mindenkinél és Ő tudja nálad jobban, hogy reagálnál. Az ember képes olyanra amit saját magáról fel sem tételezne, jó és rossz értelemben is. Ha számodra Jézus a legfontosabb a csoda melléktermék lesz. De ne azért akard őt követni, hogy csoda történjen.
2012. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Milyen gép?Sok idő mire annyira meggyökerezel az Úrban,hogy elkezdjen munkálkodni,vagyis ,hogy Ő akarná,de az ember még nincs kész rá.Kezdd kicsiben,saját magadért,gyógyulásodért,szabadulásodért,aztán majd jöhetnek a más emberek.A lényeg,hogy kezdd el!
2012. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,a könyörgő imádság nem a legjobb út ahhoz,hogy ilyesmit véghez tudj vinni.A könyörgéseddel,pont azt bizonyítod Istennek,hogy nincs a birtokodban ez a képesség,ezért nem is fogod megkapni.Ahhoz,hogy sikerülhessen,önállóbbnak kellene lenned.Istentől csak azt kaphatod,amit te is a magadénak tudsz szívvel-lélekkel,amiért már előre hálát adsz,hogy a tiéd.
2012. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!