Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem tudok csodát tenni...

Miért nem tudok csodát tenni Jézus nevében?

Figyelt kérdés
pl.Betegek gyógyítása,halottak feltámasztása stb.... Pedig nagyobb a hitem a mustármagnál.

2012. febr. 25. 19:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Tudod te egyáltalán mi a hit? Követed Jézust? Odaadtad mindenedet a szegényeknek, másokért élsz, megtisztítottad a szíved minden tisztátalanságtól? Ha nem akkor no comment. Ha igen, nem kérdeznél ilyet.
2012. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Tudom mi a hit!!!!!!Jézus tanításaival élek .szegénységem ellenére is tudok adakozni.De a te válaszod kicsit megvető volt.Te tettél már csodát Jézus nevében ?
2012. febr. 25. 19:12
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

Máté evangéliumából idézek neked kedves kérdező, amikor az apostolok úgy gondolják, hogy nekik van hituk:


"És mikor a sokasághoz értek, egy ember jöve hozzá, térdre esvén ő előtte,

És mondván: Uram, könyörülj az én fiamon, mert holdkóros és kegyetlenül szenved; mivelhogy gyakorta esik a tűzbe, és gyakorta a vízbe.

És elvittem őt a te tanítványaidhoz, és nem tudták őt meggyógyítani.

Jézus pedig felelvén, monda: Óh hitetlen és elfajult nemzetség! vajjon meddig leszek veletek? vajjon meddig szenvedlek titeket? Hozzátok őt ide nékem.

És megdorgálá őt Jézus, és kiméne belőle az ördög; és meggyógyula a gyermek azon órától fogva.

Ekkor a tanítványok magukban Jézushoz menvén, mondának néki: Mi miért nem tudtuk azt kiűzni?

Jézus pedig monda nékik: A ti hitetlenségetek miatt. Mert bizony mondom néktek: Ha akkora hitetek volna, mint a mustármag, azt mondanátok ennek a hegynek: Menj innen amoda, és elmenne; és semmi sem volna lehetetlen néktek."


Gondolod, ha az apostoloknak volt, márpedig azt gondolná az ember, hogy nekik volt hitük, és "megdorgálta " őket Krisztus, hogyha egy mustármagnyi lenne...


Szerinted akkor neked mekkora van???


De az is írva vagyon, hogy ne kísértsd az Urat!

Miért akarod, hogy csodát tegyél? Azért, mert felindultál embertásad nyomorúsága ellen és dicsőítve az Istent segítségére sietsz? Vagy azért, mert kísértve az Urat, játszod magad?

Mit teszel, ha gyermeked vagy legközelebbi hozzátartozód balesetet szenved súlyosan melletted, és a mobilod a zsebedben van? Hívod a mentőket. Neked akkor mustármagnyi hited van az egészségügyben és mellékesen rebegsz valami imát közben. Akkor nincs még csak mustármagnyi hited sem.


Aki Krisztus nevében gyógyít, az nem akar dicsekedni vele. Aki azt mondja, hogy bölcs, bolond az, aki azt mondja, hogy bűntelen, hazug az, aki azt mondja, hogy nagy az ő hite, az...

2012. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Biztos hogy van bennem hiba!!!Törekedni fogok hogy tetszésére legyek Istennek.De ha közöttetek van olyan aki tud írjon nekem mert szükségem lenne rá.
2012. febr. 25. 19:24
 5/30 anonim ***** válasza:
De mit írjunk? Mire lenne szükséged?
2012. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
2012. febr. 25. 19:28
 7/30 A kérdező kommentje:
Ne mondd a te felebarátodnak: menj el, azután térj meg, és holnap adok; holott nálad van, amit kér” (Péld 3,27-28
2012. febr. 25. 19:32
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

"Bizony, bizony mondom néktek: A ki hisz én bennem, az is cselekszi majd azokat a cselekedeteket, a melyeket én cselekeszem; és nagyobbakat is cselekszik azoknál; mert én az én Atyámhoz megyek.

És akármit kértek majd az én nevemben, megcselekszem azt, hogy dicsőíttessék az Atya a Fiúban.

Ha valamit kértek az én nevemben, én megcselekszem azt." Jn 14,13-14


Kérj és adatik!

2012. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 mustafa33 ***** válasza:

Minek képzeled magad, hogy Jézus nevében akarsz csodát tenni? Vigyázz, mert nagy lesz a te bukásod!

Csodát akarsz? Kérd Jézust, tegyen csodát. És ha akar tesz. És ha hited nagy és őszinte, akkor is tesz. De Ő teszi és nem te az Ő nevében!

2012. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

húúú valakiből árad a rossz indulat!!!!!


Azokat pedig, akik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak. Kígyókat vesznek föl; és ha valami halálost isznak, meg nem árt nékik: betegekre vetik kezeiket, és meggyógyulnak.

Mk16.17

2012. febr. 26. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!