Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Át akarok térni zsidó vallásra...

Át akarok térni zsidó vallásra, de nem merem elmondani senkinek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy én református vagyok még konfirmáltam is, de nagyon vonzódom a zsidó valláshoz, sokkal jobban tudok vele azonosulni, ámde van egy kis gond: a családom nagyon zsidó ellenes, már kiskorom óta azt hallom, hogy így a zsidók meg úgy a zsidók (főleg apukámtól), ezért nem merem elmondani nekik. Mit tegyek? 15/l
2011. júl. 26. 21:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt kinek írtad?
2011. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
<3 Tücsii <3, törölték azt a "választ", amire az előtted lévő reakció érkezett. Nem véletlenül, mivel nem válasz volt, csak értelmetlen köpködés.
2011. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%
ja, mondjuk akkor már a reakciót is törölhették volna, mert így totál értelmetlenné vált.
2011. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, de azt általában meg szokták hagyni, így van pár értelmetlen "párbeszéd" az oldalon.
2011. aug. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
mért, mit mondott?
2011. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
69%

Hát, már a fene se emlékszik rá, valami olyat, hogy el lehet húzni innen Izraelbe, szokásos maszlag.


Ja, most olvastam vissza, amit írtál egy korábbi válaszodban, azt hiszem az én előtte lévő hozzászólásomra is reagáltál vele, hogy nem tapasztaltad, hogy a korod problémát okozott volna. Nos, ezt értem, de hát te ugye anyukáddal együtt mentél, ráadásul apukád is zsidó, és anyukád mostani párja is. Ezért gondolom, hogy ez nem volt ilyen téren probléma, de a kérdező esetében már bajos lehet, hogy kiskorú és a szüleivel él, akik ebben a kérdésben nem igazán partnerek. És ez még enyhe kifejezés. Mert ha már felnőtt lenne, külön élne, ez nyilván nem számítana, hiszen a saját döntése csak tőle függ, de egyelőre még rá van utalva a szüleire.

2011. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!