Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tehetnék hogy ne kívánjam...

Mit tehetnék hogy ne kívánjam az önkielégítést - jobban mondva: leszokjak róla?

Figyelt kérdés

14 éves keresztény fiú vagyok, újászületett (anyám szerint -"bár én is ilyen bátran kijelenthetném"). Nem katolikus, hanem evangélikus, olyan pontos nevet nem tudok rá, igazából....

Mint mondanom sem kell én is ugyanúgy tűröm a "világiak", "hitetlenek" ostromát napról napra.

Emlékszem tavaj hetedikben állandóan kérdezgatték tőlem a többiek hogy (slengelve): "te gyúrsz-e". Gondoltam magamban, hogy ez most mit is jelent, de amíg ez egy huzamosabb ideig így ment (bebeszélték nekem hogy ez milyen jó érzés, és hogy hogy kell csinálni). Nekem ez tetszetősnek hangzott és próbálgattam hogy kijöjjön az ondó. Egyszer hát otthon valahogy olyan frurcsa, bizsergető érzést éreztem az intim testrészemnél-amit persze sejtettem hogy mi volt már akkor is.... És mint mondták ezek a nevezetes osztálytársak: tényleg elég jó érzés volt... Csak mikor a továbiakban rögeszmémmé vált és csak később jött felszinre hogy ezt már korábban (akkor nem igazán tudtam mi ez) Németh Sándor tanításaiban hallottam, mintha bűn lenne... De nem voltam meggyőződve róla, inkább a tudatalattimba tuszkoltam... Így volt mikor naponta 3-4× is csináltam TITOKBAN:S

Nem vagyok az a bátor embertípus, aki csak úgy -ha nehezen is- de bárkinek is elmondja. Így a napokban rátaláltam erre a szájtra (nem értem korábban miért nem...) és megörült a szemem. Legbelül érzem hogy ez helytelen, de ez olyan mint a dróga, egszerűen lehetetlen abbahagyni... - és így ez olyan lellki-testi forrdalomnak is nevezhető nep mint nap!


2011. márc. 31. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 amarill ***** válasza:

Talán sportolnod kellene

(akkor le tudnál szokni)

2013. jan. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 amarill ***** válasza:

Ennyi idősen sz.tem elég "korai"

ennyi önkielégítés (lehet nem is egészséges)

2013. jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
60%
Minek leszokni róla? Olyan jó dolog! Recskázz minél többet, ha megköpteted a kéjrudat naponta többször, hanem ötször, akkor majd nem kívánod annyira hatodszorra.
2013. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim válasza:
50%
A társadalom felelős a rengeteg eltorzult személyiségért, mint akár csak a tiedért is. Valaki egyszer megírta a bibliát, hisz nem hiszem, hogy Isten íratta volna, egy jól rafinált valaki, aki közben talán a farkát verte. Annyi a lényege az egésznek, hogy a társadalom olyanokat tanít a gyerekeknek, akik nem tehetnek róla, hogy mi bűn, és mi nem bűn. Egy jó barátom jezsuita iskolába járt, és rendszeres volt az egymás szekírozása és bántása, csúfolása. EZ A BŰN, az, hogy bele tapostok egymás lelkébe, nem pedig az, hogy néha örömet szerzel magadnak, mert ehhez igen is joga van minden embernek. Én úgy gondolom, hogy a sok gonoszság oka, amit a hívők követnek el, talán az, hogy sose basznak egy jót, vagy éppen verik ki a farkukat. Igen én kiszoktam, sőt nagyon sokat szexelek és bulizok és elárulom neked, csak hogy kicsit felháborodj, hogy férfi létemre egyszer még egy pasival is lefeküdtem kíváncsiságból ittasan. Sajnálni tudlak, hogy téged bezártak egy ketrecbe és kint maradt az ÉLET. Ja, és ahogy már az említetted, lehet hogy tényleg előbb utóbb Isten elé kell állnom, mikor meghalok, de tudod mit fogok neki mondani? Azt, hogy Uram, egész életemben vertem a farkamat, és nem bántam meg, megyek inkább a sátánhoz, ahol majd jól kiveri nekem :)
2014. ápr. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim válasza:
Uristen ilyen baromságot! Mér ne elégithetném ki magam? Kinek fáj ? Hm kinek mi köze van? szerintetek hány ember maszturbál? L/23!! Azok az emberek lesznek pedofilok stb akik elfolytják!külömben is nyugtato hatásu :)) ;)
2015. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:

A hit, mintha 14 éves kori önmagam lenne, bár én nem föcsögtem igy mások felé a pokollal azért mert verik a farkukat vagy szexelnek. Mindenesetre 4 év alatt teljesen tönkretett ez a fajta hit.

Most ahogy végignézem ezt az időszakot, amig ebben hittem, egyszerre van keserűség meg kaján vigyor bennem, hogy azt mondom (az istennek): átkozott vagy te aki fenyegettél a pokollal, átkozott a te gonosz szellemed mindörökké. Szentséged bűn, tisztaságod gonoszság.

Az a szellem ami ezt a fajta hitet kialakitja,maga a sátán.

2019. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:

Rohadjon meg ez a gyalázat, ami bűntudatot kelt emiatt.

Kisgyerek te meg ne fenyegetőzz a pokloddal

2019. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!