Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tehetnék hogy ne kívánjam...

Mit tehetnék hogy ne kívánjam az önkielégítést - jobban mondva: leszokjak róla?

Figyelt kérdés

14 éves keresztény fiú vagyok, újászületett (anyám szerint -"bár én is ilyen bátran kijelenthetném"). Nem katolikus, hanem evangélikus, olyan pontos nevet nem tudok rá, igazából....

Mint mondanom sem kell én is ugyanúgy tűröm a "világiak", "hitetlenek" ostromát napról napra.

Emlékszem tavaj hetedikben állandóan kérdezgatték tőlem a többiek hogy (slengelve): "te gyúrsz-e". Gondoltam magamban, hogy ez most mit is jelent, de amíg ez egy huzamosabb ideig így ment (bebeszélték nekem hogy ez milyen jó érzés, és hogy hogy kell csinálni). Nekem ez tetszetősnek hangzott és próbálgattam hogy kijöjjön az ondó. Egyszer hát otthon valahogy olyan frurcsa, bizsergető érzést éreztem az intim testrészemnél-amit persze sejtettem hogy mi volt már akkor is.... És mint mondták ezek a nevezetes osztálytársak: tényleg elég jó érzés volt... Csak mikor a továbiakban rögeszmémmé vált és csak később jött felszinre hogy ezt már korábban (akkor nem igazán tudtam mi ez) Németh Sándor tanításaiban hallottam, mintha bűn lenne... De nem voltam meggyőződve róla, inkább a tudatalattimba tuszkoltam... Így volt mikor naponta 3-4× is csináltam TITOKBAN:S

Nem vagyok az a bátor embertípus, aki csak úgy -ha nehezen is- de bárkinek is elmondja. Így a napokban rátaláltam erre a szájtra (nem értem korábban miért nem...) és megörült a szemem. Legbelül érzem hogy ez helytelen, de ez olyan mint a dróga, egszerűen lehetetlen abbahagyni... - és így ez olyan lellki-testi forrdalomnak is nevezhető nep mint nap!


2011. márc. 31. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:

Pokol:

Emberek billiói sikoltoznak ezen a helyen! Tudtam, hogy billiók voltak ott, annyira hangos volt a kiáltozás. Ha ezelőtt hallottál valaha sikoltozást, el tudod képzelni ez mennyire idegtépő. De amikor billiók sikoltoznak, leírhatatlanul megviseli a tudatunkat. Egyszerűen elviselhetetlen! Befogod a füledet, mert annyira idegtépő, de nem tudsz elmenekülni előle! A félelem, ami rád tör elképzelhetetlen! Ott mindent a félelem ural! Isten jelenléte nincs azon a helyen, így el kell viselned a félelmet, kínzást és sötétséget. Nem látsz semmit, és azt sem látod, hogy mi közeledik feléd, vagy éppen támad rád.

2011. ápr. 16. 19:40
 32/77 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, ne törődj az utóbbi válaszadókkal, őket már megrontotta a Gonosz és éppen ezért nem bírnak nemet mondani a maszturbációra.

Ha egy ilyen döntésre képtelenek, hogyan is várhatja el tőlük bárki is, hogy tisztán lássanak, mikor már nyakig benne vannak a BŰNben, a mocsokban, a szenyben, amit az egyik kedves kommentelő is ezen szavakkal fogalmazott meg: "rángatja a répát!". Már ez a megfogalmazás is ocsmány, nem különben a tett, amit takar ez a 2-3 szó.


Az ilyen bűnbeesett és sajnos nyíltan, őszintén, spt bátran felvállaló emberek mondandóját el kell engedni a fülünk mellett, mert ezen emberek nem érdemlik meg azt, hogy egy tisztán, józanul, a mocskot nem űző ember meghallgassa őket.


Én még mindig azt mondom: Az igazi boldogság nem akkor van, amikor valaki "rángatja a répát", hanem amikor nem hallgat a Gonoszra és megtagadja eme kérését. Aki ilyenre képes, az-az igazi, boldog, szeretetben és tisztaságban élő ember, aki majd ha eljön halála pillanata felszegett fejjel léphet a Teremtő színe elé, tudván tudva, hogy ő bizony nem csábult el, nem ténfergett a mocsokban, de még az is szégyentelenül mehet Ő elé, aki belátta tévedését és megszabadult a mocsoktól és gusztustalanságtól, aki az Ő akarata szerint használja "répáját" és nem holmi alantas önző "örömszerzésre?". Hisz az csak pillanatnyi, míg a tagadás örökké való boldogságot ad az embernek.

2011. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező! Mi a fenének kérdezted ezt, amikor te már tisztában vagy a válasszal, hiszen már "leszoktál" az önkielégítésről?

Egyébként teljesen hülyeség amit beszéltek, az önkielégítés nem bűn, az isten lesz@rja, ki hogy rángatja a répát és hányszor. Ha ezzel lenne elfoglalva, és tényleg bűn lenne, akkor a mennyeknek nem lennének lakói, mindannyian a pokolra jutnánk - a ti hitetek és vélekedéseitek szerint.

Ha az ondó nem ürül rendszeresen egy férfi szervezetéből akkor az csúnya prosztata bajobkat eredményez - vagy az Isten ezt kívánná a férfiaktól?

Szóval recskázzatok csak nyugodtan, a fitymacsattogás és az ondóspriccelések kedvesek az Úrnak!

Jó hokipartikat, és kellemes magömléseket!

2011. ápr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:

Előző harmadik válaszadónak megköszönöm hogy segített elmagyarázni ezeknek a bűnben hömpörgőknek, hogy az önkielégítés bűn! Ezt hiába magyarázza nekik az emb egyszerűen -igen- már annyira rá annak szokva, hogy egyszerűen átmosta az agyukat a sátán és a tudatukban, lelkükben az van, hogy a z önkielégítés az normális. Egyszóval ködben járnak és ezt a ködöt akarják ránk is tuszkolni!

Örülök, hogy hallok még olyan embereket, akik ezt tisztán lássák és hisznek Istenben:D


Az utóbbi válaszadóknak pedig azt ajánlom, hogy kérjenek Istentől bűnbocsánatot, és hogy tisztuljanak meg ezen ocsmány viselkedéstől!

Én azt tudom ajánlani nekik, hogy ha Isten nevét iylen ocsmány, trágár, obszcén üzenetben a szájukra veszik, annyiban az illetőnek fogalma sincs hogy ha meghal, akkor milyen nagy szégyennel fog Isten elé állni, akit ő szidott! És az azután következőket meg hadd ne említsem!

Szóval ilyen hozzászólók, kérlek kíméljetek ilyen parázna szövegektől -előre is köszönöm!

2011. ápr. 19. 14:25
 35/77 anonim ***** válasza:

Kérdező, mostmár minden világos!


Te vagy az évezred trollja igaz?

2011. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 A kérdező kommentje:

Figyuzz!

Aki ezeket a jellemtelen kommenteket írja állandóan, az vagy szellemi fogyatékos - 99%-ban - vagy 1% lehetséges, hogy egy nagyon, de nagyon démonizált ember, aki egyszerűen képtelen elviselni, azt hogy Isten igéjét követem. Bár nekem is sok mindentől meg kellene szabadulnom, egyrészt még én sem szabadultam meg az önkielégítés démonától, ami fogva tart, de próbálok, és próbálok.....


Ami pedig téged illet, ööö mostmár ideje lenne leszállni rólam és az obszcén, semmit nem érő, kommentjeidet megtartani magadnak!

Tudod az ilyen szélhámos alakokból lesznek aztán az ilyen koldusok, kocsmatöltelékek, esetleg: börtöntöltelékek!


Ja és ha ez sem ért semmit, ezen sem gondolkodtál el -akkor inkább <TE> fordulj pszichológushoz - mert gyanítom, hogy akkor elmedegenerációd van!

2011. ápr. 23. 20:31
 37/77 anonim ***** válasza:
Németh Sándorból mikor megy már ki az ööööö démon, hiszen ha nem lenne démonizálva valószínüleg normálisan tudna beszélni..és a hallgatóságából a halleluja démon mikor távozik már? Az élet minden területén lehetne démonokkal magyarázni azt, ami nem tetszik egy egy emberben, de ehhez olyan szinten retardáltnak kell lenni, amilyet még ember nem látott.
2011. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 A kérdező kommentje:

Reménytelen eset....

Sajnállak:/

2011. ápr. 24. 14:02
 39/77 anonim ***** válasza:
Kérdező, utazz le Felsőnyékre Ferikéékhez, ők kiűzik belőled a démont. Ha a démon a maszti mellett még az Ekszöszályzbúkot is mondatja veled akkor plusz pont Julikánál, a jósnőnél!
2011. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:

Hát tessék:D

Nem meg mondtam? Ez az alak nemnormális:D

He.he! - köszi, hogy bebizonyítod:)

2011. ápr. 25. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!