Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyakorló keresztény lányok és...

Gyakorló keresztény lányok és fiúk! Nektek is gondot okoz az önkielégítés iránti testi vágyaitokat legyőzése? (lehetőleg nemet és kort is írjatok! )

Figyelt kérdés
Sajnoss nekem még nem sikerültfelülkerekedni ezen, pedig kérem Isten segítségét, de a végén mindig elbukok. Lehet, hogy nagyon gyenge vagyok...Azt is megírhatjátok, ha hasonló helyzetben vagytok, mint én.(egy hívő 19/F)
2010. nov. 27. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
15%
Most gondolj bele ha mindenki ilyen hú de nagy keresztény lenne és gyakorolná ezt amit ide leírtál nem lenne újabb generáció és kipusztulna az emberiség. 1szóval ez baromság.
2010. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
54%
nem azért buksz el mert gyenge vagy és rossz,hanem azért mert a nemi vágyat az Isten oltotta bele minden emberbe,és te sem vagy kivétel.ez olyan mintha nem ennél,vagy nem innál,mert bűnként fognád fel,és magadat okolnád,hogy gyenge vagy ha egy hét éhezés után nekiállsz jól bezabálni.én is keresztényként nevelkedtem,és felnőtt fejjel rájöttem,hogy mennyi marhaságot etettek meg velem.
2010. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 Srapnel ***** válasza:
53%
Most elképzelem magam előtt, ahogy az Isten a te maszturbálásoddal foglalkozik, miközben dől az iszap, tombol a hurrikán, fogy az olaj, terjednek a járványok, stb. Nem hiába, az ember még az isteneit is egoizmusból alkotja.
2010. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
81%
2010. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
4%

13:40 LOL:)

de igaz....

2010. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
87%
nekem ugyanez a problémám és ugyanígy elbukok mindig:(
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
15%

Csak az a baj, hogy elcsúnyul töle az arcod :D :D

Te észrevetted már???

2010. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
55%

Most elképzelem magam előtt, ahogy az Isten a te maszturbálásoddal foglalkozik, miközben dől az iszap, tombol a hurrikán, fogy az olaj, terjednek a járványok, stb. Nem hiába, az ember még az isteneit is egoizmusból alkotja.



Ne a magad elképzelése után nítéld Istent. Istennek semmilyen problémát sem okoz az általad felsorolt dolgok mellett minden ember minden gondolatát tudni. Mert a Biblia pont ezt tanítja. Egyetlen ember sem tud úgy kigondolni valamit úgy, hogy Isten ne tudna róla azonnal.



A kérdező problémájára: Mivel már megkötözötséged van ebben, önerőből nem tudsz szabadulni, olyan mint az alkohol, vagy a kábítószer, vagy bármi más szenvedélybetegség. Konkrét tanácsot nehéz neked adni, ha tudsz az ismeretségi körödben olyan lelkigondozó testvért, akinek komoly tapasztalatai vannak, és megbízól benne, fordulj hozzá. Ha nincs, akkor az interneten tudsz jelentkezni a Magyar Belmisszió Biatorbágyi missziójába egy férfi csendeshétre, teljesen ingyenes, biztos vagyok benne, hogy sokat fognak tudni neked segíteni, ha elmész, és ott lesz lehetőséged négyszemközti beszélgetést kérni.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2010. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
31%

"Magyar Belmisszió Biatorbágyi missziójába egy férfi csendeshétre"

Hú bakker,csak elolvastam,de már is teljesen "lekonyultam" ettől......:D

Ma már tuti nem "vétkezek",pedig nem is vagyok vallásos.

2010. nov. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
37%
Belegondoltál már a későbbi életedbe? A belső harmónián kívül a kiegyensúlyozott szexuális élet is a jó kapcsolat alapja, akár csak "járásról" akár házasságról van szó. Ehhez pedig hozzátartozik, hogy ismerd a tested és fejleszd magad. Szép dolog a vallás és hogy hívő vagy, de rengeteg olyan maszlag is benne van, ami a mai világban már nem állja meg a helyét. Szóval csináld nyugodtan, hidd el Isten nem fog téged emiatt megvetni, vagy büntetni.
2010. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!