Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van itt még olyan, aki úgy...

Van itt még olyan, aki úgy érzi, hogy Isten arra hívta el, hogy a gyakorikérdések frontján vívjuk a végtelen háborút a sátánnal és a világgal?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy nekem ez a küldetésem. Úgy érzem Isten arra hívott el, hogy itt a GYK oldalán vallás, valláskritika és ezotéria témakörökben terjesszem az Isten igéjét.

Olyan érzésem van, mintha létezne egy végtelen háború Isten és a sátán között és az életben ebből csak annyit látni, hogy vitatkoznak az emberek az ilyen helyeken, mint a gyakorikérdések.


Úgy érzem Isten seregét kell erősítenem a képességeimmel ezen az oldalon. Gyakorlatilag ez okoz valamiért örömöt, ha megoszthatom a gondolataimat, tapasztalatomat Istenről és Jézusról.


Azon gondolkodtam, hogy szerintem nem csak én vagyok, aki ezt az elhívást érzi magában, hogy így szolgálja az Urat.

Fel kell tennem egy kérdést: Vajon nem kellene szervezettebben válaszolgatnunk a kérdésekre?



ma 11:18
A kérdező szavazást indított:
én is erre vagyok elhívva, Istent szolgálom a magam módján
én pont az ellenkezőjéért küzdök
1 szavazat
 1/2 Potyondi Gergely ***** válasza:
25%

Igazad van!

Szerintem Isten tőlem is, és még sok kereszténytől is azt várja el, hogy hirdessük az Ő Igéjét, és védjük meg Istent és a kereszténységet

a kritikáktól ezen az oldalon is.


Amit írtál a kérdésed alatt, az majdnem olyan, mintha én magam írtam volna.

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"és védjük meg Istent és a kereszténységet


a kritikáktól ezen az oldalon is."


Itt látszik mennyire nem vagytok nyitottak a kritikára...

ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!