Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lesz ha kizárjuk az egyetle...

Mi lesz ha kizárjuk az egyetlen jó végtelen tökéletes Istent mindenhonnan?

Figyelt kérdés
[link]

#Ateizmusvallás
2023. nov. 11. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Nem zárhatja ki az áldozat a zsarbokot! Alá van rendelve neki mindenben, a szabadakarat csak erős korlátozások mellett működik Isten engedelmével.
2023. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%

A cikk nagyon összekeveri a politikát és a vallást, ami nagy hiba!


Semmi köze az abortusznak ahhoz, hogy valaki hisz-e Istenben vagy nem. SŐT!


Az öldöklés, nyomor pedig NEM azért van, mert az emberek nem hisznek Istenben, hanem pot fordítva!

Az emberek azért határolódnak el egy "tökéletes Isten" létezésének lehetőségéról, mert temérdek nyomor van a Földön!

2023. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Próbáld meg!
2023. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#3

Nem kell próbálni, magától történik szép lassan.

2023. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
2# A nyomorral nem jönnék, amikor interneted, számítógéped van... Istened az nincs még ez a nagy bajod, mégis itt vagy a vallás topikban és osztod az észt arról, amiről lila gőzöd nincs.
2023. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
#5 Hol írtam, hogy én magam élek nyomorban? A Földön temérdek öldöklés, szenvedés, nyomor van. És ez NEM vallás kérdése!
2023. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%

szerintem semmi. Úgy értem, egy egynemű, egyhangú, időtlen, helytelen, rangtalan képződmény. Ez a semmi. 0. Zéró. Abszolút semmi.

Úgy is mondhatnám, hogy az olyan lesz, mint amire születésed előtti időből emlékszel. A nemlétezés lenne. Az pedig semmilyen se.

2023. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%
Ej, de jó kis cikk volt ez. Köszi Kérdező!
2023. nov. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem létezik, akkor semmi, hisz akkor nincs mit kizárni sehonnan. Ha meg létezik, akkor semmi, hisz eleve nem lehetséges kizárni sehonnan.
2023. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kizárta magát.


Tudod mint az a szülő aki elhagyja a gyerekét, majd 20-30 év múlva ha a gyerek nyer a lottón, sírva szalad vissza hogy mennyire szereti.

2023. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!