Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Teremtés vagy evolúció?...

Teremtés vagy evolúció? Melyik a valószínűbb? Hol áll a legfejlettebb országokban a tudomány jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés
2021. dec. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
90%

Azt azért nem mondanám, de néha tényleg megcsillogtatsz valamit.

Ezért nem értem, hogy miért nem tudsz összeszedni annyi gerincet, hogy megpróbálj normálisan is elboldogulni. Tudod: úgy, mint amikor idejöttél. Én még emlékszem rá, hogy akkor milyen voltál.

Csak előtte tájékozódj rendesen az adott témában, különben ugyanúgy felsülhetsz, mint akkor, és az nem jó mulatság, te is tudod.

Nem azt mondom, hogy hajlonganának előtted, de legalább egy normális ember lennél itt, akinek néha még hallgatni is lehet a szavára.

Szerintem ez jó dolog.

2021. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
88%

És azt a roppant magas IQ-d remekül példázza, hogy az hagyján hogy a tudományos vitákban mindig felmossák veled a padlót, de még a vallási kérdésekbe is rendszeresen belebuksz :D

És mindezt persze magadban már csak úgy vagy képes lerendezni hogy rendszeresen azt hazudod, hogy megnyerted a vitákat, miután már nem tudsz tovább mit reagálni rá ahogy minden egyes érvedet megcáfolták. Ez amúgy utoljára nálunk bölcsiben volt divat, ez az "akkorisénnyertem" hisztis morci. Nem biztos hogy neked ez még hasznodra válik.

2021. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
88%

"Idővel majd megtérsz, csak meg kell változtatnod a gondolkodásod"

Mármint nekünk is bemondásra el kéne hinni dolgokat amiket semmi nem bizonyít, de kreós szemmel legalább jól hangzanak, ahelyett hogy tudományosan alátámasztott tények alapján alakítjuk ki a világképünket?

2021. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ne a próféta beszéljen belőled!

[link]

2021. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg te sajnos ezen dolgozol.

Nem tudom, hogyan tudtad ezt megbeszélni a lelkiismereteddel... a te dolgod.

Én nem lennék boldog így.

2021. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
39%

"Hát, ne a próféta beszéljen belőled!


[link]


Most még nem tudsz az ösztönöd ellen menni, de idővel ez is menni fog.

2021. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
10%

"Jelenleg te sajnos ezen dolgozol.


Nem tudom, hogyan tudtad ezt megbeszélni a lelkiismereteddel... a te dolgod.


Én nem lennék boldog így."


Ismersz már annyira, hogy tudod, hogy ezzel nem érsz el nálam semmit. Szedd már össze magad!

2021. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
88%

"Ismersz már annyira, hogy tudod, hogy ezzel nem érsz el nálam semmit"

Előbb-utóbb még te is észhez térhetsz, és rájöhetsz hogy szeretnél hasznos tagja lenni a társadalomnak. Meg persze hogy legyen végre aki önmagadért értékel, és nem csak azért mert közösen hangoztattok fanatikus eszméket - és persze rajönni, hogy ehhez egy igen gyors 180 fokos fordulatot kell majd venned.

2021. dec. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
6%

"Előbb-utóbb még te is észhez térhetsz, és rájöhetsz hogy szeretnél hasznos tagja lenni a társadalomnak. Meg persze hogy legyen végre aki önmagadért értékel, és nem csak azért mert közösen hangoztattok fanatikus eszméket - és persze rajönni, hogy ehhez egy igen gyors 180 fokos fordulatot kell majd venned."

Hagyd már a nyafit, vagy tényleg kislány vagy?

2021. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
91%

Tudom: becsület nélküli emberre nehéz hatni. Esetleg baltával, de azt nem véletlenül tiltja a törvény.

Ezért idéztem azt, hogy milyen voltál, amikor idejöttél.

Akkor még volt benned becsület.

Aztán... hát... valahol elhagytad. Nem volt neked olyan fontos, hogy tegyél is érte valamit.

Ezért mondom, hogy én biztos rosszul érezném magam így.

Neked meg nem tudom, hogy mennyi pozitív érzésed maradt, így az évek folyamán.

2021. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!