Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi van ha Jézus pont a katolik...

Mi van ha Jézus pont a katolikusokat figyelmeztete, hogy üldözni fogják a katolikus híveket, mert ez az eredeti egyház?

Figyelt kérdés

Ha engem üldöztek, titeket is üldözni fognak, ha az én igémet megtartották, a tieteket is meg fogják tartani. 21De mindezt az én nevemért teszik veletek, mert nem ismerik azt, aki elküldött engem.


Nos, a katolikusokat minden egyház üldözi. Református, hit gyülekezete, jehovák, adventisták, fiatal földesek és társai. Szerintük bálványimádóak és Máriát imádják és Mária az első, nem Jézus. Ez tényleg igaz? Mit gondoltok? Erről van bizonyíték is.


2021. jún. 26. 22:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%

A Bibliától, Isten tanításától eltértek a pápisták, lásd purgatórium tana, búcsúcédula árusítása, stb., ezért Luther szerzetes felismerte már belülről, hogy nem ez az eredeti egyház, csak azt hirdeti magáról!


Egy igevers az eredeti egyházról:


"Szükséges annakokáért, hogy a püspök feddhetetlen legyen, egy feleségű férfiú, józan, mértékletes, illedelmes, vendégszerető, a tanításra alkalmatos;"

(Biblia)


Az eredeti egyházban a püspökök, diakónusok házas emberek, nem pedig pedofilok!

2021. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
6%
Az pedig nem üldözés, hogy nem mindenki ért egyet a pápista tanokkal, Mária örök fizikai szüzessége szülés után is, hogy egy szép példát említsek, vagy a kenyér "átváltoztatása", stb.
2021. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%

A katolikusok üldöztek másokat, akik szembe helyezkedtek velük.

Olyan aljas módon, hogy mások halálát okozták, bele folyva a világ dolgaiba.

Jézus nem adott sem engedélyt sem felhatalmazást, hogy az üldözött üldöző legyen. Sőt elkell viselniük az üldözést, és ha kell meg is kell halniuk.

A keresztény nem része a világnak, és nem avatkozhat bele annak politikai, és egyéb háborús ügyeibe. Az egyházak tettek valakit királlyá, vagy taszították le a trónról.

Ilyet hogyan tehetne meg egy keresztény?

Mikor Krisztus a király a keresztény gyülekezet felett, és nem az emberi uralkodók.

2021. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként pedig, mikor és hogyan valósult volna meg az a prófécia, mely szerint lesz egy időszak, amikor nincs Istennek Földi képviselete?

ezt nevezi a Biblia a "pogányok meghatározott idejének".

Amikor pedig ez az idő lejár, mikor és hogyan valósul meg az, hogy Jézus elkezdi a juhokat begyűjteni, minden nemzetből. És mielőtt ítélet születne, újból egységesíti az Istennek járó imádatot, kinevezi azokat akiknek feladatuk a nyájat szellemileg táplálni, és betartatni velük az erkölcsre vonatkozó törvényeket alapelveket. Tisztán tartani Isten népét, minden téren.

Ebben nem lehet egy pontnyi olyan elem sem, ami Biblia ellenes, és pogány eredete van. A helyre állítása ennek valamikor megkell történnie, és ezt is az utolsó napokra írja a Biblia.

Kevesen vannak a keskeny úton, tiszta, Bibliailag helyes imádatot mutatnak be a minden nemzetből valók, akik itt élnek a világban, de nem folynak bele annak világi részébe.

2021. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%

Ki üldözi a katolikusokat?

Gazdagságban, fényességben élnek, a világi uralkodók elismerését élvezik. Az egyház tagok lehetnek paráznák, káromkodók, akik a testüket dohánnyal, és egyéb káros anyagokkal szennyezhetik, akiknek a szüzességük elvesztése után szentesítik a házasságát, ezzel a Biblia, vagy is Isten szavait megszentségtelenítve.

Hogyan fognak Isten előtt elszámolni, hogy a nyáj tagjai tisztátalanok, és szentségtelen életet élnek./tisztelet a nagyon kevés kivételnek/


Ez lenne a Jézus által ígért helyreállítása Isten nyájának?

2021. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Tehát akkor minden katolikus hívő kamu keresztény, értem. Most csalódott vagyok.
2021. jún. 26. 22:57
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

Vannak közülük üdvözülők is, erről egy cikket hadd idézzek:


[link]

2021. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
És milyen katolikusok menekülnek meg?
2021. jún. 26. 23:06
 9/29 anonim ***** válasza:
35%
Olvasd el a cikket, megtudod.
2021. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Már csak az a kérdés, hogy figyelmeztessem-e a közeli ismerősömet akivel jobban vagyok, de ő katolikus követő.


Mondjam neki az igazat, vagy vigyem Jézushoz közelre, és mondjam neki, hogy fontos mindennap imádkozni, de Istenhez és Jézus nevében?

2021. jún. 26. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!