Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem értem a Poklot, de csak...

Nem értem a Poklot, de csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Azt nem értem,hogyha az ember jó életet él akkor a mennybe kerül és ott csodásak a körülmények, angyalok dala, felhők..stb.


De ha a pokolba kerül akkor ott örök szenvedés vár rá és kínzás.


Na most itt nem értek valamit. Ha a Sátán is gonosz akkor miért kínoz magához hasonlóakat?

Ha egy ember imádja PL: A Sátánt és az ő nevében gyilkol, kínoz, csonkol stb... akkor odaát nem kap tiszteletet érte?


Vegyünk egy börtönt, a börtön Góréja...egy régi sittes aki brutális és fél tőle mindenki, de tisztelik.

NA most jön valaki és ő is brutális gyilkos, őt is tisztelik....majd a góré azt mondja: Ez a Fickó nagyon durva fazon, bevesszük ....és nem gyepálják szét mint friss húst, mert pl: megölt egy őrt kegyetlen módon.

Bizonyítja nem csak a kinti hanem a benti dolgai is rátermettségét.


Most ezt én nem értem vagy ez másnak is feltűnt már?


Amúgy deista vagyok és érdekel a téma.


2010. júl. 23. 10:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

a fentebb már cáfolt okosságaidon kívül még van egy hiba a gondolatmeneteben. A Sátán szemében még a világ leggonoszabb embere is olyan mint egy utolsó csicska a börtönvezető góré szemében. Ő sokkal hatalmasabb mint az emberek önmagukban, gyűlöli őket és nem közösködik velük.

Isten meg sokkal hatalmasabb mint a gonosznál szeret téged és a legjobbat akarja neked. A választás a tied, de mindenképpen választasz.

2010. júl. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!