Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit kerestek tegnap este a...

Mit kerestek tegnap este a HIT parkban a zsidók? Keresztényekkel ment a bratyizás. Papok rabbik? Nem értem palesztina ellen lobbiznak? Vagy mi? Ez

Figyelt kérdés

2011. nov. 19. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Hit gyülekezete=zsidók.
2011. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó oké de katolikus papokat is vert ott a viz .
2011. nov. 19. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Sanyi bá'-ék a dávid csillag fényözönében szeretnének még zsírosabbak lenni.
2011. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Én a Hit gyülekezetben tértem meg Istenhez. Lehet nem tökéletes de sok magyar tért meg ott Jézushoz.

Nem hiszem hogy a gyűlölködés bármire is megoldás lenne.Inkább a megbocsátás a szeretet ami előrébb visz minket Jézushoz.

2011. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem tökéletes? Az a szekta a lehető legrosszabb!
2011. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Sok cionista (és ez alatt nem a zsidó felsőbbségrendűség hirdetését értik a normális emberek, hanem Izrael támogatását) keresztény létezik, nem csak nálunk. Azt hiszik, hogyha visszatérnek a zsidók Izraelbe, akkor eljön Jézus. A hitgyülisek cionizmusát a "Fesz van" c. könyvben megmagyarázzák, Németi Sanyi bá' is szeret zsidózni, ha jól emlékszem (régen olvastam már).
2011. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azért szeretnék hinni abban hogy van rendes katolikus egyházunk. És a jóságunkal nem élnek vissza ezek az emberek.
2011. nov. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!