Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szólnátok e-miatt az...

Ti szólnátok e-miatt az évfolyamfelelős tanárnak?

Figyelt kérdés
Sokat kell innom, mert antidepresszánst, meg antipszichotikumot is szedek, meg én úgy tudom, a mentális betegek amúgy is többet isznak. Kicsit zavar, hogy látom, hogy mások nem isznak órán. Nekem van olyan nap, hogy 4 egyetemi órám van, ami ugye 8x45 perc. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy megtudják, mi a bajom, de elég feltűnő, hogy mások szinte semmit nem isznak órán, én meg napi kb. 4-5 litert...

2017. nov. 13. 20:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem 45 perc, hanem 90, szünet nélkül:))
2017. nov. 22. 16:28
 12/14 A kérdező kommentje:
olanzapine, tegretol
2017. nov. 22. 16:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld kibírni azt a 90 percet ivás nélkül. Még azt hiszik majd, alkesz vagy, alkoholt rejtettél az italodba. Az meg nem lenne valami szerencsés.

Egyetemen vannak tanárok akik nem tűrik meg az órán ivást. Ha mégis iszol az órájukon, az aláírásodat veszélyezteted. Szünetben igyál meg jó sokat.

2017. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hova jársz de nálunk jóvan nagyobb fegyelem volt mint középsuliban. :/
2017. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!