Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti szólnátok e-miatt az...

Ti szólnátok e-miatt az évfolyamfelelős tanárnak?

Figyelt kérdés
Sokat kell innom, mert antidepresszánst, meg antipszichotikumot is szedek, meg én úgy tudom, a mentális betegek amúgy is többet isznak. Kicsit zavar, hogy látom, hogy mások nem isznak órán. Nekem van olyan nap, hogy 4 egyetemi órám van, ami ugye 8x45 perc. Mit tehetnék? Nem akarom, hogy megtudják, mi a bajom, de elég feltűnő, hogy mások szinte semmit nem isznak órán, én meg napi kb. 4-5 litert...

2017. nov. 13. 20:23
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Miért kéne szólni? Ez nem az ovi, hogy ki kell kéredzkedni pisilni :D Igyál, ha jól esik :D
2017. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Annyira azért nem digitalizált a világ, hogy "e-miatt"-ot kéne írni
2017. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak megmondhatod neki, hogy egészségi okok miatt sokat kell innod, a részleteket nem kell tudnia. De miért fontos az neki, hogy tudja?

Engem zavar, ha iszogatnak, amikor én meg figyelni szeretnék, de ha valakinek oka van rá, azt megértem és elfogadom.

2017. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Először azt hittem, általános iskolás vagy, hogy így be akarod jelenteni. Ha szólsz a tanárnak, akkor mivel leszel előrébb? Megkéri a többi tanárt, hogy ha kézfeltartással jelentkezel, hogy pisilned kell, akkor engedjenek ki, ha nem bírod kivárni a szünetet (ami mondjuk ennyi idősen elég ciki)?

Teljesen abszurd, hogy azt hiszed, mindenki azt figyeli és az foglalkoztatja, hogy mennyit iszol, meg elkezdik számolgatni, hogy hányadik flakonnal iszod meg, aztán persze nyilvántartást vezetnek róla és megállapítják, hogy ez gyanúsan sok. Eszembe nem jutna arra asszociálni, hogy valaki mentálisan beteg, ha sokat iszik, soha nem hallottam még ilyenről, és szerintem az emberek nagy része sem, de ha mégis, akkor is ezer más oka lehet annak, ha valaki sokat iszik.

Még ha fel is tűnne, hogy valaki sokat iszik, biztosan nem vonnám kérdőre miatta, mert a magánügye, igyon, amennyi tetszik neki. Vagy ha véletlenül mégis megkérdezném, teljesen kielégítene egy olyan szintű válasz, hogy "mert egészséges", vagy valami poén, nem kell túlgondolni.

2017. nov. 14. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha fel akarod hívni a figyelmet magadra és a problémádra, akkor szólj a tanárodnak. De csak akkor.
2017. nov. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igazból nem én akartam bejelenteni, hanem a pszichiáteremmel együtt dolgozó asszisztens javasolta...szóval nem, nem vagyok se óvodás, se általános iskolás, se gimis.:) köszi az értelmes válaszokat!
2017. nov. 14. 10:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
azért vannak taárok egyetemen is akiket zavar ha a hallgató iszik órán . Beszéld meg vele ha kimondottan ellene van , ha nincs akkor meg igyál nyugodtan.
2017. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
amúgy meg "évfolyamfelelős" csak egyetemen van. nem értem, miért gondoltátok, hogy ez általános iskola. már a kérdésből kiderül, hogy nem.
2017. nov. 14. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt ebből probléma, én nem jelentgetném ezt be. Fölösleges. Max. akkor, ha van olyan tanár, aki b.tat téged folyamatosan azért, mert óra alatt iszol.
2017. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha szünet legvégén iszol normálisan, akkor sem bírod ki a következő 45 percet folyadék nélkül?

Egy első osztályos kisgyerek is kibírja nálunk.


Mondhatod, hogy igen, mert ő nem beteg, de

mégis milyen gyógyszerek azok, amelyek miatt nem bírsz ki 45 percet?

2017. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!