Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szülők! Mit szólnátok ahhoz,...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz, hogy a gyerekeiteket plázába hordanák a tanárok évente többször osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Színházban pl egyszer sem voltunk a gimi 4 éve alatt,csak plázában,ezért mentünk fel Pestre...
2012. dec. 22. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
...elfogadnam, mivel szemelyesen nem szeretem a tomeget, de a plazakat sem, s igy lehetosegem lenne arra, hogy mas helyekre vigyem el a gyerekeimet, mint kirandulas, szinhaz, cirkusz stb.
2012. dec. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb osztálykirándulás ilyen sajna.. a gyerekeket nem érdeklik a dolgok szóval örülnek, ha beszabadulnak az Arénába vagy valami. Ha tényleg nem voltatok sehol, azt az ofönek kellett volna jeleznetek, hogy mást is meg akartok nézni.
2012. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedüli eset, nálunk is ez van.

Beszélj ofővel, ha zavar.

2012. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi még anno kirándulni jártunk... meg 5 napos erdei iskolába.... Meg a Balatonnál lerajzoltuk a hajókat .


Ja, és nem vagyok öreg... nem volt ez olyan régen.


Én a plázázást nem támogatnám anyagilag, és a gyereket nem engedném el.

28/n

2012. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mi is erdei túrákra jártunk, télen bábszínházba, ilyesmik

plázába sose

2012. dec. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd Kérdező, ha lenne EGY ilyen kirándulás is, ahol elvinnék a gyerekeket egy ilyen helyre, abban nem látnék semmi ördögtől valót, meg kell ismerni ezt a közeget, ennek az előnyeit és hátrányait is a mai kor emberének.

Ha minden osztálykirándulás erről szólna, akkor valószínűleg lázadást szítanák a szülői munkaközösségben:)

2012. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek vele egyet. Egyszer elmenni még oké, főleg ha vidéki gimi, és nincsenek ott olyan boltok, amiket szeretnének meglátogatni, de egyébként... váááá... az iskolának a nevelés, ízlésformálás, művelődés lenne a célja. Na, ezzel a plázázással tiszta plázazombikat meg márkab.zikat nevelnek a gyerekekből sztem. Nem tudom, sztem nem tesz jót, ha a tudattól megrészegült gyerek elkölt több, mint 10ezer forintot a H&M-ben vagy a Garage Store-ban egyszerre (konkrét tapasztalatot írok, egy időben plázában dolgoztam pultnál, láttam ilyen osztálykirándulásokat, egyenpólóban voltak a gyerekek). Sztem itt is azért pár osztálytárs lehet a felbujtó, velük és az ofővel kéne beszélni, hogy vmi tartalmasabb is lehetne a program. Színház (vannak tök érdekes, mulattató, tiniknek is élvezhető darabok, nem feltétlen kell királydrámákat nézni, vagy kötelező olvasmányokból készült előadások, amik segítik jobban megérteni őket), érdekesebb múzeumok, ilyen kérdésekre választ kereső "művweltségibb" akadályversenyek...

Ha szülő lennék, beszélnék az ofővel, és ha nem reagál rendesen, akkor vmit tennék az ügyben, pl. megmondanám neki, hogy nem fogok osztálypénzt fizetni, ha egy része ilyen marhaságokra megy el.

2012. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nálunk az alapítványtól kapott pénz lett így elköltve,ami papíron tnulmányi kirándulásként volt feltüntetve,de később kiderült,h mire ment el a pénz,azóta a sulink egy fillért sem kap alapítványtól
2012. dec. 22. 13:14
 9/13 anonim ***** válasza:
De akkor ez kinek az ötlete? Erre lennék kíváncsi. Mert ha a tanár ötlete, és ezt használja arra, hogy elmenjen plázázni, gyorsétteremben enni, sminket-ruhát venni magának, akkor az igazgató elé is lehetne vinni az ügyet sztem. Ha meg nem, csak az osztály nyafog, akkor az ofőnek kellene rendet tartania, neki kellene, hogy tekintélye legyen, hogyha azt mondja, hogy színházba mennek, akkor színházba mennek (max. a gyerekek nyafognak, hogy jaj, pedig akartam egy új fülbevalót)...
2012. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És azt sem értem, hogyha már alapítványi pénzt kapnak, akkor hogy lehetnek ilyen hülyék, hogy nem művelődéssel kapcsolatos dologra költik el... nem látják, hogy ez hosszútávon nagyon nem jó, és ha esetleg tényleg komolyan szükség lenne pénzre, akkor ilyen idiótaság miatt szúrták el?... nem értek pár tanárt és iskolavezetést...
2012. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!