Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szülők! Mit szólnátok ahhoz,...

Szülők! Mit szólnátok ahhoz, hogy a gyerekeiteket plázába hordanák a tanárok évente többször osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Színházban pl egyszer sem voltunk a gimi 4 éve alatt,csak plázában,ezért mentünk fel Pestre...
2012. dec. 22. 11:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
47%

Én nem vagyok szülő, de azért válaszolok.


Bármit megadtam volna, hogy plázába menjünk 1 napra, mint hogy több napon át kelljen bámulnom a barom osztályom egy koszos, egyszerű diákszálláson! (muszáj volt menni, mert aki nem ment el, az 3-asnál sosem volt jobb az ofőnél)


Szóval én irigykedem rád :)

2013. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi sok helyen voltunk osztálya, külföldön is már többször voltunk. Bejártuk a nevezetességeket és élveztük. Május elején megint megyünk 4 napra. De, hónap végén meg egy naposra megyünk amikor az egész suli megy. A többség megint pestre menne, de ezúttal egy plázába. Gimisek vagyunk és tízeneggyedikesek
2013. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ofő hallani sem akar róla, mert az személytelen. De, mi oda akarunk, tudunk ott enni, betudunk ülni moziba és még vásárolni is tudunk. Rengeteg voltunk parkokban, ahol mi bográcsoztunk meg minden. Most mi ilyet akarunk, de ofő nem.
2013. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!