Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szülők, ti mit szólnátok/tenné...

Szülők, ti mit szólnátok/tennétek, ha a 16 éves fiatok füvezne?

Figyelt kérdés
a kérdés csak elméleti síkon mozog, nincs konkrét eset.
2012. szept. 7. 23:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Kötelezném arra, hogy valahány órát a szabadidejéből vállaljon ingyen munkát önkéntesként egy drogosokkal foglalkozó intézményben. Pl. segítsen őket lemosdatni, feltakarítani a hányást, vagy amit az ilyen helyeken kell velük csinálni.

Persze tudom, hogy egy-két füves cigitől nem biztos, hogy egy kokaint használó elcs.szett életű huszonéves lesz, de legalább gondoljon arra, hogy érdemes-e elindulni egy úton, ami oda is vezetHET.

2012. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert egyszer-kétszer kipróbálta, a világon semmit, azt gondolnám, hogy kíváncsiság. Ha ismétlődően, akkor meg valami hasonlót talán, mint az #1-es válaszadó, hogy megismertessem vele a függővé válás valós veszélyeit.
2012. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg beszállnék.
2012. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
kérnék a fiamtól egy jointot és együtt szívnánk egy vasárnapi holdfényes éjszakán
2012. szept. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Kérném, hogy ne vigye túlzásba. És remélném, hogy hamar meg jön az esze, úgy mint ahogy nekem és a férjemnek is.

Nem is olyan jó dolog. Én pl jól beálmosodtam csak tőle, míg mások vihogtak össze vissza és röhejesen fehér lett a képük, és hánytak tőle.

Szerintem az alkoholnak jobb a hatása, pláne, ha minőségi borokat iszogatnánk. Attól legalább másnap nem lesz minden baja az embernek. Hűűűű, ezer éve volt, hogy utoljára berúgtam, de szerintem soha többé. Nem szerettem a másnaposságot.

Bocs a kitérőért.

2012. szept. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Beszélgetnénk, mint minden másról is, ha felmerül egy téma. Remélem, nevelek annyira normális embert belőle, hogy nem választja az önpusztítást a problémái megoldása helyett. Szánalmasnak tartom, hogy emberek cigiznek, isznak, füveznek, összefekszenek boldog-boldogtalannal ahelyett, hogy megnéznék, mi nem stimmel az életükben, és lépéseket tennének a megoldás felé. Ez gyáva reakció, és hátráltat, nem előre visz. Plusz az életminőséged is rontja. Értelme pont nulla.
2012. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Géza, te vagy az?
2012. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
érdekes szülök vannak itt már ha azok az oké hogy ha cigiznek nem cseszik le őket de már fűnél se... lassan ott tartunk hogy nyugotan öljön embert mert jaj csak még jobban csinálná.
2012. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
#8, tudod, azért van egy határ. Azzal, ha embert öl (lop, rabol, erőszakol, stb) azzal árt másoknak. Ha teker egy jointot azzal meg max magának, de sanszosan magának se.
2012. szept. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Persze de érdekes módon alkoholt tiltják itt a cigit meg a füvet nem pedig mind2 magára ártalmas sőt fűnél nagy az esély hogy tovább fog menni és valami keményebbet is kipróbál.
2012. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!