Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szülők, ti mit szólnátok/tenné...

Szülők, ti mit szólnátok/tennétek, ha a 16 éves fiatok füvezne?

Figyelt kérdés
a kérdés csak elméleti síkon mozog, nincs konkrét eset.
2012. szept. 7. 23:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves előző, nálam mindegyik MÉRTÉK kérdése, az ellen sincs kifogásom, ha egy középiskolás a suli után hébekorba megissza a korsó sörét - n.b. én is megittam.
2012. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és a kapudrog-elméletet meg zöldségnek tartom, az egyik olyan tudományos elmélet ugye, amit még soha nem sikerült tudományos alapossággal bizonyítani, már rég kukázódott volna kismillió más a gyakorlat által nem igazolt elmélethez hasonlóan, ha bizonyos személetű politika nem lengetné folyamatosan érvként.
2012. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

Ez annyira baromság, hogy a keményebb drog előszobája a fű...

Van fogalmad, hányan szívnak manapság füvet? Kb, ahányan söröznek.. Nekem minden ismerősöm szív olykor olykor, mégsincs egyetlen kemény drogos se köztük. Sőt, egyik másik olyan beosztásban, hogy nem is gondolnád.. Tényleg hülyeség a fűből ekkora ügyet csinálni, aki próbálta, az tudja, nem egy nagy valami, ezzel az erővel tényleg be kéne tiltani a rövid italokat is legalább.

2012. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

16 évesen inkább tanuljon a drága, ne füvezzen!

Egyébként, biztos nem hagynám szó nélkül!!!!!! Sőt elvinném én magam ilyen leszokóra!!

2012. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
majdnem annyian füveznek mint söröznek ?? ezt se se gondoltad komolyan...
2012. szept. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pedig de, csak mivel illegal, senki nem veri nagy dobra...

De ha figyeled a híradót, minden héten felszámolnak v.hol egy termesztőhelyet...

2012. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
aha valami bizonyétkod is van erre vagy csak nyomód a hülye szöveget.
2012. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!