Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti reggel, este, vagy reggel...

Ti reggel, este, vagy reggel és este is zuhanyoztok vagy fürödtök?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 08:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően este, reggel csak megmosakszom, kivéve ha nyáron mondjuk megizzadok éjjel. Illetve van, hogy hazaérkezés után tusolok, mielőtt beöltöznék az otthoni ruhámba.
2014. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

kizárólag zuhanyzom, de változó hogy reggel vagy este. néha olyan fáradt vagyok, hogy a kanapén elalszom, ilyenkor értelemszerűen reggelre marad a pancsolás.

mivel minden nap szoktam, így nem vagyok koszos, és irodában dolgozom, tehát annyira megizzadni sem szoktam.

2014. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
este fürdök
2014. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
13%
Én sosem. Minek? Jó szagom van, olyan sajtos.
2014. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

en is reggel szoktam


az pedig, hogy "koszosan" fekszem be az agyba: nem banyaban dolgozom, hogy koszos legyek. nyilvan ha tiszta mocsok lennek, ugy nem fekudnek be az agyba. es raadasul az otthoni ruhamat atvaltom haloruhara.

nekem is az a fura, hogy vannak emberek, akik este furdenek. de ez valoszinuleg azert van igy, mert en csak akor alszom rendesen, ha melegem van, igy reggelre leizzadok, plusz felfrissit a reggeli zuhany.

2014. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 hosszúhajú ***** válasza:
Reggel zuhany, hogy felébredjek, este mosdónál kis mosakodás, hogy tisztán bújjak ágyba.
2014. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%

Reggel, és este nem? Én mindjárt idehányok...ki nem lesz koszos nap közben? A BKV-n, az utcán, kocsiban, benzinkúton, boltban, nyilvános (vagy munkahelyi illemhelyen), akárhol...ki képes mocskosan belefeküdni az ágyba, és úgy aludni?

Bocsánat, de ez gusztustalan...

Este, és természetesen reggel, a reggeli edzés után is.

Na de hogy csak reggel, és este nem....hát én komolyan mindjárt okádok...

2018. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, na, akkor most gondolj bele, hogy én télen általában csak 2 naponta tusolok! És nem csak én, hanem egy csomó másik ember is. Kész fertő!

nem is beszélve a hajléktalanokról, akik sokszor hetekig, hónapokig nem jutnak zuhanyhoz. Velük mit kezdesz? menet közben mindet lerókázod?


Megdöbbentő, hogy egyesek milyen burokban élnek...

2018. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!