Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti reggel, este, vagy reggel...

Ti reggel, este, vagy reggel és este is zuhanyoztok vagy fürödtök?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 08:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
este
2014. febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Reggel csak megmosdok, este zuhanyozok.
2014. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Este zuhany. Én nem értem azokat, akik csak reggel zuhanyoznak, mert nem tudnék úgy befeküdni a tiszta ágyba, hogy nem zuhanyozom le.

Reggel mosakodás.

Ha nagyon meleg van, vagy beteg vagyok és megizzadok, akkor reggel is zuhanyzom.

2014. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Este szoktam zuhanyozni reggel megmosakszok, ahogy mindenki más.)
2014. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Reggel, munkába menet előtt.


"Én nem értem azokat, akik csak reggel zuhanyoznak, mert nem tudnék úgy befeküdni a tiszta ágyba, hogy nem zuhanyozom le. "


Én meg azokat nem értem akik este fürdenek, nekem nem esik jól elindulni melóba az éjszakai alvás után, agyonizzadva.

Mindenki talál magának ideológiát a szokásaihoz ;)

2014. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is butaság mindenkinek a saját igazát bizonygatnia, fogadjuk el, hogy mások a szokások, és kész. Eleve nem mindenki lesz koszos napközben, illetve nem mindenki izzad éjjel... Szóval hadd döntse el mindenki, hogyan csinálja, és ne ítélkezzünk egymás felett!


Én reggel megfürdök, mert engem ez ébreszt fel. Tehát kelés, és beülök a kádba, jó forró vízbe.

Majd kb. minden reggelt az uszodában kezdek, és úszás után ott lezuhanyzom.

Ezt követően este sokszor már csak mosakodni szoktam, kivéve, ha pl. átfagyva érek haza, és megint jól esik a meleg víz, illetve nyáron, ha úgy érzem, hogy megizzadtam napközben.

2014. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Én reggel is és este is zuhanyzok.
2014. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Este szoktam fürdeni. Nyáron inkább csak zuhanyozom, ha nagyon meleg van, előfordul, hogy reggel is lezuhanyozom, de nem jellemző.
2014. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
szerintem a reggeli zuhanyzás csak víz és időpazarlás...alvás közben nem koszolódik be az ember :D
2014. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
csak este zuhanyozok.
2014. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!