Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Reggel vagy este fürödtök? Miért?

Reggel vagy este fürödtök? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 01:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Este, mert akkor több időm van.
2010. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Igen: reggel, vagy este.

Mert koszos vagyok.

2010. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Természetesen este. Kevés ostobább dolgot tudok elképzelni a reggeli fürdésnél. Reggel minek fürdeni (eltekintve mondjuk kéz-, arc- és fogmosástól)? Akkor kezdődik a nap, megy az ember mindenfelé, dolgozni, koszolódik, rakódik rá a por meg a szenny, izzad, tehát még hozzá is ragad, tapad, stb. ... aztán hazamegy, és mocskosan, büdösen feküdjön be az ágyába este, az egész napi szeméttel a testén? Netán még a párjával is így csináljon ezt-azt...? Még elképzelni is eléggé visszataszító ezt is, meg azt is, hogy nézhet ki ez esetben a pizsama meg az ágynemű már néhány napi használat után is...

Rejtély számomra, hogy hogy lehet ez egyeseknek egyáltalán szóba jöhető, életképes alternatíva.

2010. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

"Kevés ostobább dolgot tudok elképzelni a reggeli fürdésnél. Reggel minek fürdeni "


A héten minden éjszakát végigdolgozok. Bár te ostobaságnak tartod, én azért lefürdök reggel, lefekvés előtt. Nem adok az ilyen korlátolt egyénekre.

2010. okt. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
ha nyár van és kitakarózva is szarrá izzadsz, akkor ha kicsit adsz magadra akkor lefürdesz reggel munka-iskola előtt.
2010. okt. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Szeretek reggel fürdeni, mert a meleg víz felviszi a vérnyomásomat. (Nem, nem kávézom, és már nem is fogok rászokni.) Jó így indítani a napot, felébredek tőle.


De mióta csecsemő fiam van, este fürdök, amikor ő már biztosan alszik. Nagyon nem vagyok a sírni hagyás híve, és zuhanyzás közben nem hallom, hogy sír-e. A kádból se nagyobb élvezet kimászni. Szóval marad az este.

2010. okt. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Én reggel is zuhanyzom (mert felfrissít és frissen jobb indítani a napot) és este is, mikor hazaérek (lemosom az egész napi port, sokkal jobb érzés otthon tisztán járni-kelni)...


A zuhanyozás összesen 10 perc, pik-pakk megvan, nem szeretek kádban ülve áztatódni.


Sajnos, sok ember nem zuhanyozik reggel, ezt érezni a járműveken, totálisan felfordul a gyomrom a sok mosdatlan hónaljszagú embertől!...


Nyáron napközben is szoktam zuhanyozni, sokkal jobb érzés utána frissen, illatosan. :-DDD

2010. okt. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Kizárt, hogy reggel elinduljak zuhanyozás nélkül. Az ember reggel elmegy nagyvécére stb. Tuti nem megyek el otthonról fürdés nélkül.

Ha választani kellene, akkor inkább reggel, de jellemzően kétszer: reggel és este.

2010. okt. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
95%
nyáron reggel is meg este is, sőt általában napközben is többször lezuhanyzom. hajlamos vagyok az izzadásra elég rendesen, és nem szeretem ha büdös vagyok..:D ősszel meg télen, amikor már nincs meleg, akkor este fürdök jó forró kád vízben..
2010. okt. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Este mindképp, kivéve, ha délután már fürödtem egyszer. Reggel is szoktam, hogy az éji izzadság, szag eltűnjön rólam.
2010. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!