Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Reggel vagy este fürödtök? Miért?

Reggel vagy este fürödtök? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 01:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
reggel,mert egy zuhanytól felébredek, és nem szeretem a tiszta ruháimat nem teljesen tisztán felvenni
2010. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Ennél a kérdésnél miért kell lepontozni???

Erre most a valóságon kívül mit válaszoljunk,hogy jó legyen??..

2010. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én még se fel, se le nem pontoztam senkit. Mondjuk tényleg egy bizonyos szintre vall, aki ilyen kérdésnél képes lepontozni akármilyen választ. Lehet ő egyáltalán nem fürdik, és így értelmetlennek látja a fürdős válaszokat, tehát lepontozza azokat (hú, van ám logikám) :) De ha ettől ő jobbnak érzi magát...
2010. okt. 6. 05:44
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Este, mert így is fél 5kor kelek fel reggel. :/ És reggel olyankor wááwáá hideg van még. :D (anya mindig azt mondja, ha reggel zuhanyoznék, megfáznék) :D
2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Én este szoktam inkább fürödni. :)


Amikor ha véletlen felkelek reggel 3-5 óra közt(Az elmúlt 1 évbe így kelek...) akkor megmosom a pofám, a fogam és az arcom. A többit meg a dezodor és a spray megoldja. :)

2010. okt. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen akkor zuhanyzom, amikor elmegyek otthonról. Jellemzően reggel, mivel akkor megyek melóba, vagy suliba. Ha délután hazamegyek és este megint elmegyek, akkor este is lemosdok. Semmi értelme fírtatni, hogy reggel, vagy este érdemes-e fürödni. Fürödni akkor kell, amikor emberek közé megyünk, napszaktól függetlenül.


Mellesleg reggel megemeli a vérnyomást a melegvíz, könnyebben felébredünk tőle. Semmi képp nem fürödnék le lefekvés előtt, hiszen akkor szintén felébredek, és nem tudnék elaludni órákig.


F/22

2010. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!