Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Reggel vagy este fürödtök? Miért?

Reggel vagy este fürödtök? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 01:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
Este mindig,de általában reggel is szoktam-főleg nyáron:)
2010. okt. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%
Este. Nyáron délben és este. Ha nehezen kelek, akkor reggel is.
2010. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Reggel ÉS este egy gyors zuhany. Nekem reggel kell az ébredéshez,meg szeretek frissen menni a melóba. Este pedig úgy érzem kell egy gyors zuhany szex előtt,és hogy jobban tudjak aludni.

25/N

2010. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Este lemosom magamról a napi koszt, reggel pedig az éjjeli izzadtsággal a bőrömre rakódott kiválasztott méreganyAGOKAT. Nem kell órákig állni a tus alatt, sőt, a kagylóból is meg tudom oldani.

Este nem szabad mosdás nélkül lefeküdni, mert úgy nem alszol jól. Ráadásul ahelyett hoyg tisztulna a bőrön át a zservezet, még küzd a rárakódott napi izzadtsággal és porral.

Akkor fürdök, mosdok, zuhanyzok HOSSZabban, amikor több időm van. Mikor milyen az időbeosztásom.

Kádban fekvés szombaton.Vagy hajatmos pénteken.

2010. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Reggel mindenféleképp. Este azért nem mindig, de a fontosabb részeket mindig megmosom este is(genitáliák, arc, fog).

Azért szeretek reggel fürdeni, mert jobb érzés frissen tusoltan menni a munkahelyemre,frissebbnek és ápoltabbnak érzem magam.

2010. okt. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Esténként, de időközönként napi 2x is, pl ha meleg van vagy menszeszelek. (Ekkor este is és reggel is)
2010. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még azt kihagytam, hogy természetesen szex előtt és után is egy gyors zuhany nem árt. :)
2010. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha suliba megyek, akkor nincs időm reggel fürdeni...


Nyáron persze reggel és eset is fürdök általában.

Hétvégente inkább reggel szoktam, főleg, ha sokáig vagyok fent és már nincs kedvem este fürdeni.

2010. okt. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
inkább reggel: felébreszt,a hajam is megtudom csinálni, és frissen mehetek a munkába. Szerencsére nem a bányában dolgozok, hogy mocskosan és büdösen menjek haza, de este még belefér egy macskamosdás. Éjszaka jobban izzadok mint nappal, ezért is kell reggel.
2010. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább este, mert olyankor több időm van rá... de néha reggel is meg este is.
2010. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!