Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti hogy viselitek a sulit?...

Ti hogy viselitek a sulit? Fel tudtok kelni időben?

Figyelt kérdés

18l vagyok, 12-es. Még van egy évem hátra a gimiből. Elég nehezen megy, hogy 6-kor felkeljek. Fáradt vagyok egész nap, és a péntek a leghúzósabb. 23:00 körül fekszem le.


Ti mikor keltek, és este hánykor fekszetek le aludni?



2012. szept. 8. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég nehéz rászokni a korai kelésre, az biztos. Én 18F vagyok, szintén 12. Normál esetben 5:30-kor kelek, de van, hogy ráérek később, mert vannak lyukas óráim. Le pedig valamikor 22:00 és éjfél közt szoktam feküdni, attól függően mikor, mennyire vagyok agyhalott.
2012. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

5-kor kelek. 10 körül fekszek le.

15L. 9.o.

2012. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem okoz akkora gondot. Reggelente persze kómás vagyok, de ebben a koraőszi időben még ez nekem nem probléma. A gondok novemberben kezdődnek, az kimondottan álmosító hatással van rám.

Igaz, én nem hatkor kelek, hanem hét körül, nagyon közel lakom az egyetemhez, kb. három perc gyalog. Este lefeküdni olyan éjfél és kettő között szoktam, mikor hogy.

2012. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

én 10-11 körül fekszem le és 6-kor kelek... iszonyú nehéz, és már most az 1. héten olyan érzésem volt, mint tavaly év vége felé h "ajj, mikor lesz már vége?"

reggel annyira nem vagyok fáradt, de délután mikor hazajövök már 5-kor kedvem lenne bedőlni az ágyba, csak hát, ugye tanulni is kell

amúgy 17l vagyok és 11-es

2012. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem 12.-ben volt, hogy 19 órakor kellett lefeküdnöm :S, de akkor viszont már tök kipihent voltam. :)
2012. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt, hogy én is 6körül keltem. De am lehet, hogy csak 20 óra volt, amikor ágyba kellett kényszeríteni magam, hogy másnap ne legyek fáradt, de szerintem volt példa 19-re is.
2012. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én fél 5-kor szoktam kelni, de van, hogy már előbb ébren vagyok. Nekem inkább a sokáig alvás okoz gondot, bár ez hülyén hangozhat; nem szeretek sokáig aludni, nem is nagyon tudok.

Viszont ez azzal jár, hogy este elég hamar totál hulla vagyok, van, hogy már 8-kor alig tudom nyitva tartani a szemem.

2012. szept. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 6:50-kor vagy 7-kor szoktam kelni, este már úgy vagyok vele, hogy tök mind1 mikor fekszem le reggel így is úgy is fáradt vagyok, felkelni pedig muszáj :/, sétálnom meg csak a kocsiig kell, ott meg pihenek xD


16/F

2012. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11 órakor fekszel le? Feküdj le két órával korábban és nem leszel fáradt.


Én 9.30-10.00 körül szoktam aludni menni, fél hétkor mindig kipattanok az ágyból, sosem nyűgösködöm.


18/L

2012. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!