Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rossz időben 12 és 13évesekkel...

Rossz időben 12 és 13évesekkel mivel lehet eltölteni az időt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Társasjáték, kártya, közös olvasás (mondjuk rövid történetek, aztán megbeszélni), valamilyen kreatív barkácsolás vagy lányoknál gyöngyfűzés, ékszerkészítés. Festés, rajzolás. Lehet vetélkedőket kitalálni az egész családnak, pl. mindenkinek csukott szemmel kell rajzolnia, vagy megadott szavak felhasználásával verset/történetet írnia, ez nálunk mindig viccesre szokott sikerülni és jól telik az idő.


Meg persze ott van a tévé és a számítógép, de ezt nem véletlenül írtam utoljára. ;)

2011. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

hát attól függ hogy barát vagy szülő vagy

szülő : hagyod őket békébe

haverok: szimpla f@szkodásxD

2011. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Előző vagyok, még pár ötlet: főzés, barátok áthívása, vagy őket elengedni barátokhoz. Közös DVD-zés, filmnézés.
2011. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:57


Ott a pont!!!! XDDDD

2011. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
bármivel. nem 6 évesek amúgy meg, hogy olyanokat kéne csinálni, mint amiket az első leírt. de amúgy ha szülője vagy tényleg inkább hagyd békén.
2011. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én rossz időben is elvagyok magamnak, a szüleim nem is szólnak hozzám szinte. :DD Szal elvagyok, én gépen filmezni szoktam.. Meg tvzek. Macskázok. Megminden.

12L

2011. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem hogy a 13 -12 éveseket miért úgy kezelni, mint pl.: 100 évvel ezelőtt. Nem 8 évesek. Festés? Olvasás? Gyöngyfűzés? Csukott szemmel szavak írása? Kicsit túlzás... :/ Tisztában vagyok vele, hogy még nem is nagylányok, de azért...
2011. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a gépet :).
2011. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem szülő vagy, hanem unokatestvér, 17 éves. ezen a héten nálunk nyaralnak, mi "szórakoztatjuk" őket.

hát nem mondom, h eddig fergeteges ötletek jöttek... de azért köszi a fáradságot!

2011. júl. 20. 18:56
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

13 vagyok,és lány.

szeretek muffint sütni :D(főleg,ha van társaság)

dvd-zni

korizni

társasjátékozni

zenét hallgatni/azt fiú uncsitesómmal szoktam,18 éves/

szoktunk hülye kérdéseket kiírni ide./pl.hol lehet porlasztott medve mellbimbót kapnixd)

pókerezni

pankrációt nézni

ezeket simán csinálhatod a lányokkal.bár,lehet,hogy az utolsó kettőt inkább a fiúkkal kéne.

felelsz vagy mersz is jó játék.

fiúkkal is lehet

dvd-zni,focizni,f1-et nézni...

főleg,hogy itt a nyár,elmehettek fagyizni/strandolni.

de nem hiszem,hogy erre rá kéne paráznod ennyire:D mármint majd elhülyültök.én is csak úgy random szoktam szórakozni az unokatesómmal,pedig a legfiatalabb is 17 éves.

2011. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!