Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan egyformák a mai...

Miért olyan egyformák a mai tinédzserek?

Figyelt kérdés
Én magam is középiskolás vagyok, és régóta észrevettem, hogy a többség megy a divat után, ugyanolyan a hajuk, ruhájuk, stílusuk, minden. Ez miért van így, miért kell a divatot majmolni? Keresztek, szegecsek, bakancsok mindenhol, mindez csak divatból...17L
2013. okt. 8. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért az túlzás hogy 16 éves korban alakul ki a végleges személyiség. Tizenévesen még a legtöbb gyerek el van veszve és pont a többiek által leírtak miatt még nincs rendesen kialakulva a személyiségük, mert még egyelőre azt csinálják amit a "falkavezérek" és félnek megmutatni önmagukat.
2013. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!