Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan egyformák a mai...

Miért olyan egyformák a mai tinédzserek?

Figyelt kérdés
Én magam is középiskolás vagyok, és régóta észrevettem, hogy a többség megy a divat után, ugyanolyan a hajuk, ruhájuk, stílusuk, minden. Ez miért van így, miért kell a divatot majmolni? Keresztek, szegecsek, bakancsok mindenhol, mindez csak divatból...17L
2013. okt. 8. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert régen nem így volt? régen is mindenki ugyanúgy nézett ki, de amúgy én ezt a környezetemben nem nagyon veszem észre, szerintem meg teljesen különböznek az emberek, külsőre is..
2013. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A régi tinédzserek is ugyanilyen egyformák voltak.
2013. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Régen is ez volt. Könyörgöm, tizenéves emberekről beszélünk, akik ebben a korban próbálnak beilleszkedni a társadalomba az emberek közé. Se nem gyerekek, de nem is felnőttek. Ez az a kor, amikor keresik a helyüket, próbálkoznak az életben. Teljesen természetes, ha másoktól várnak megerősítést, és követik egymás ízlését.

Egyébként meg lehet, de csak lehet, hogy szeretik a bakancsot meg a szegecseket.

2013. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
én itt az oldalon is csak azt látom hogy mindenki ugyan abban a boltba jár ruhákért New yorker, HM, Bershka ezek így nem csoda ha ugyan úgy néznek ki
2013. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
termeszetesen mindenkinek van okostelefonja es a tv neveli oket
2013. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a nyolcvanas években voltam tini, hát akkor is egyformák voltunk. A suliban kötelező volt a kék köpeny, de egyébként sem lehetett annyiféle ruhát kapni, mint most. Akkor a farmernadrág volt a státuszszimbólum és a dipitáska.

Ha gimiben valaki miniszoknyával, hajfestéssel vagy sminkkel próbálkozott, abból jó kis balhé tudott kerekedni.

2013. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor még inkább csak keresik a saját stílusukat, úgy amblokk saját magukat az emberek, és kell egy összetartozás érzés.

Ettől függetlenül lehet, hogy némelyeknek tényleg tetszenek azok a cuccok, és magasról tesznek a divatra. Hordtam kockás cuccokat, amikor éppen az volt a divat, mert szeretem őket.

2013. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A stílusok már adottak,de a legtöbb ember beáll követni az egyiket,ami előtt a leghosszabb sor áll.Félnek hogy lenéznék őket ha nem tartoznak a többséghez.

Én sosem álltam egyik sorban sem,a saját utamat követem ,nem másokét...most ott tartunk hogy én vagyok az akire furán néznek.16 éves kor körül alakul ki nagyjából a végleges személyiség.Ebben a korban már mindenki tartozni akar valahová,a legegyszerűbb követni a többséget,akik az átlagosak lesznek emiatt,mert ugye ők vannak a legtöbben,mindenki utánuk megy aki társasági ember.

2013. okt. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

persze hogy beállnak a sorba, ki akar kirekesztett lenni, szinte mindenki az egyszerűbb utat választja, ha valaki más azt meg nem tudja elviselni a társadalom, az állatoknál falkaösztön uralkodik és mivel az állatok országába soroljuk az embert rendszertanilag, ez ránk egyaránt jellemző

na meg ugye az ember divatból vegetáriánus, divatból szereti a komolyzenét, mondjuk én inkább a kitérdelt kur vákat látom inkább nagyobb arányban mint a szegecseket és bakancsokat...

2013. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40 éve ugyanez volt a felállás.
2013. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!