Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért veszik a tinédzserek...

Miért veszik a tinédzserek támadásnak az egyszerű kérést?

Figyelt kérdés

Egy olyan weblap közösségének vagyok a tagja, ahol nagyon ügyelünk a helyesírásra, arra, hogy egymást vallását, világnézetét ne bántsuk meg. Én afféle segítő vagyok, a föltett képi anyagot javítom és néha a kiírt állapotjelzéseket is.

Van egy pár felhasználó, akik eléggé érdekesek. Önkényuralmi jelképeket használnak avatárnak, hibás helyesírású idézeteket töltenek fel. Amikor szólunk nekik, akkor vérig vannak sértve. Ők nem fogadták el az oldal szabályait, mégis mi lennénk a hülyék?


2013. márc. 18. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Neten arc nélkül mindenki nagypofájú... :)
2013. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgozom egy hasonló oldalon, ahol nagyon széles korskálát fed le a közösség.

Ez szerintem nem feltétlenül a fiatalok "betegsége". Ami azt illeti, nálunk a fiatalokkal van kevesebb probléma: szólunk hogy valami nem oké, nyugtázza, rendben vagyunk. Ha valaki 30-40 év fölött ütközik a szabályzatunkba, akkor ő inkább zokon veszi, és sajnos nálunk hajlamosabbak lekezelni a tizen-huszonéves felhasználóinkat is.


Szóval ez nem korfüggő. Önkényes figurák vannak fiatal, idős, férfi és női kiadásban is - ez van. Nyelni, tűrni kell, meg megtanulni nevetni a jeleneteiken. :)

2013. márc. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!