Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A fiatal lanyok mindenutt...

A fiatal lanyok mindenutt egyformak?

Figyelt kérdés

Volt fb-om mar toroltem magam?

Beszelt nyelvek arab, francia, magyar.

Felver lany vagyok, csa 14 eves koromban jottunk ide elotte Qatarban eltunk.

Sok lany szinte hetente irogatak nekem hogy van arab paijuk es hogy miert viselkedkk igy a parja meg segitsek neki a vallasrol tanulni ( kopt vagyok!!!) nem minden arab muszlim!

Miert nem kell a lanyoknak europai fiu? Nem akaeok aenkit megbantani de sok buta lany van itt


2012. nov. 25. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kéne a lányoknak európai fiú? Nem vagyok rasszista, de nekem arab fiú nem kell. Akkorák a kulturális és vallási különbségek, hogy kétlem, hogy áthidalható lenne, és működőképes kapcsolat lenne belőle. Legalábbis az én személyiségemmel biztosan nem. Nem értem az alap kérdésed. Mit értesz az alatt, hogy mindenütt egyformák-e a fiatal lányok. Nem egyformák, sehol sem egyformák. Vannak hasonló és közös tulajdonságaik, vagy szokásaik, de semmiképp sem egyformák. Itt nem csak sok buta lány van, hanem sok olyan is, aki sokkal különbnek érzi magát másoknál. Az is egyfajta butaság, de 14-15 éveseknél nem ritka jelenség. Sőt később sem. Az sem egy okos dolog, hogy valaki néhány ember miatt messze menő következtetéseket von le egy ország népéről (pl miért nem kell a lányoknak európai fiú? De, kell.)

"Volt fb-om mar toroltem magam?" Nem tudom, törölted?:D

2012. nov. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Mondjuk, hogy hogyan kapcsolódik ide, hogy milyen nyelveket beszélsz, hogy törölted magad Facebookról, és hogy miért kell sok lánynak arab fiú. Mire akarsz kilyukadni? Mit értesz azon, hogy sok buta lány van itt? Mihez viszonyítva azok? Attól, mert már nemzetiségű a párja?
2012. nov. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen elég sok a buta lány.Amikor meg muszlim párjuk lesz akkor sírnak hogy elvannak nyomva meg ezt nem meg azt nem értik miért kel így-úgy...stb


Kevés muszlim követi az alavita irányzatot ahol tényleg egyenrangú a nő és a férfi.

2012. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos keveset beszelek magyarul,es keveset is irok es meg nem tokeletes a nyelvtudasom!

Szoval toroltem magam! Minden heten legalabb egy lany irt nekem, hogy megismert egy arab pasit a neten es ide akarja hozni es segitsek. Vagy itt van a pasi csak otthon van csaladja szerintem elfogja miatta hagyni?

Vagy lefekudt egy arab fiuval es a fiu most nem akar vele talalkozni.. es meg sok tortenet.

A vallasrol is kerdeznek Csak en nem vagyok muszlim (nem minden arab az)

Biztos masoknak is irogatnak ilyeneket de engem ez nem erdekel, eloszor meg valaszoltam de meguntam.

2012. nov. 25. 10:44
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, kell europai fiu sok lanynak, de soknak kell az arab is, aztan meg sirnak hogy ilyen olyan rossz.

Akkor miert? Nekem biztos nem lesz arab pasim, vagyis nem szeretnek.

2012. nov. 25. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az arab egy egzotikumnak számít. Az pedig már csak később derül ki, hogy a vallási-kultúrális különbségek gyakran áthidalhatatlanok, de szinte minden esetben problémásak.
2012. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!