Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az embereket be lehet osztályo...

Az embereket be lehet osztályozni? Nem vagyunk egyformák?

Figyelt kérdés
Szóval hogy vannak-e az emberekben "szintek". Pl a playboy nyuszi egy kigyúrt izompacsirtával jön össze; egy kevésbé szép nő egy nem valami jóképű pasival; egy átlagos férfi egy átlagos nővel; egy híres színész egy ismert nővel stb. Hogy ki lehet-e azt jelenteni hogy "Nála semmi esélyem, mert ő jobb nálam, nem vagyunk egy szinten"?
2013. jan. 17. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Külsőleg összeillik a szilikonos r*banc a koksz zabáló majommal, de a mentalitásuk lehet más. Szóval, mondjuk a csaj buta, de jóindulatú, a pali meg verőlegény valahol, és simán hazaviszi a "munkahelyi" stílust.


Vagy fordítva: a srác jóindulatú, a csaj meg kétszínű kígyó.

2013. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeretet, szerelem a kulcsszó.
2013. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem túl egyszerűen nézed a dolgokat. Egy: amit írsz az nem teljesen igaz. Szerintem mindneki ismer párokat ahol nem feltétlenül mind a ketten csúnyák vagy szépek.

Kettő: én inkább azt mondanám, hogy ha átlagos nő vagyok akkor átlagos helyekre járok (tehát nem olyan bulikra ahol színészek vannak), átlagos helyen dolgozok (és nem forgatáson ahol színészek is vannak), átlagos barátaim vannak (mondjuk suliból, lakhelyről, munkából stb..), nem pedig színészek.. Így pedig nagy az esély, hogy átlagos pasim lesz nem pedig egy színész.

2013. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokkal árnyaltabb a világ, nem lehet ennyire leegyszerűsítve kategorizálni.


21/L

2013. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Pl a playboy nyuszi egy kigyúrt izompacsirtával jön össze; egy kevésbé szép nő egy nem valami jóképű pasival; egy átlagos férfi egy átlagos nővel; egy híres színész egy ismert nővel stb."


Mondok egy sokkoló ellenpéldát: George Clooney például egy ex-utcalánnyal járt régebben. Na szerinted ki lehet jelenteni egyértelműen hogy "Nála semmi esélyem, mert ő jobb nálam, nem vagyunk egy szinten"? Ennyit ér az általánosítás...

2013. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!