Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez önzőség tőlem, vagy csak...

Ez önzőség tőlem, vagy csak egyszerűen nem vagyunk egyformák?

Figyelt kérdés
A párom megy nyaralni a családjával külföldre nélkülem, mert én nem érek rá.De ez olyan rosszúl esik,mert tavaly én is mehettem volna tesómmal Törökországba,de amikor kérdezte gondolkodás nélkül rávágtam h. nem megyek,mert inkább a párommal maradok itthon(ő nem tudott volna jönni,mert sokba került volna neki, nekem tesóm fizette volna egy részét) és majd vele megyek nyaralni a Balcsira.Rosszul esik h. ő simán itt hagyna és inkább a szüleivel menne(igaz külföldre, ketten meg nem tudnánk összehozni egy külföldi nyaralást),de engem tavaly nem érdekelt h. allinclusive és csak költőpénzt kellett volna vinnem, mert én a párom nélkül úgysem éreztem volna jól magam.És úgy gondoltam nem is lett volna fer, ha őt itt hagyom és vele nem megyek nyaralni.De megmondani sem merem ezt neki,mert félek h. akkor meg haragudni fog h. csak magamra gondolok és h. én legyek az oka annak h. kihagy egy ilyen lehetőséget.(sose járt külföldön és most a szülei befizettek valami olcsóra és így ő is tud menni)
2010. júl. 6. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok összenőve. Menjen, érezze jól magát. Szerintem picit önző vagy. :)
2010. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a saját hülyeséged, hogy tavaly nem mentél el nyaralni, ő nem kért ilyet tőled. Mivel ő erről nem tehet, hadd menjen a szüleivel, és érezze jól magát. Ha szereted, te is ezt kívánod.
2010. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
persze éln is azt akarom h. jól érezze magát és épp ezért sem merem elmondani, h. zavar.Csak nekem ez furcsa.Mert belőlem természetes h.a párom az első és inkább vele vagyok,mint mással.Inkább vele megyek el 1-2 napra mint nélküle 1 hétre.Mi nem igazán vagyunk csak kettesben,mert a szüleimnél lakunk és pont a nyaralás lett volna az egyetlen olyan időszak amikor végre csak kettesben vagyunk a nap 24 órájában.És tavaly olyan jó volt,csak kettesben,mégha nem is luxusnyaralás volt.És én annyira vágyom arra h. 1 hétig csak kettesben,akkor kelünk fel amikor akarunk és élvezzük a nyaralást, és most tessék.(félre ne értsetek nem a nyaralást sajnálom tőle, hanem azt h. pont úgy jött ki a dolog h. én nem tduok menni), csak az zavar, h. inkább elmegy nélkülem, mint h. velem menne valamikor máskor és máshová.Persze külföldre nem tudunk menni, vagy ha igen akkor is így olcsóbb neki.
2010. júl. 6. 14:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És te miért nem érsz rá? Ha ennyire szeretnél vele lenni,mondd le a programodat és menj te is.
2010. júl. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérte, hogy itthon maradj miatta?
2010. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, de én is azt mondom, hogy miért nem mentél tavaly te is el? Ebben sztem sincs semmi! Ha ő nem értette volna meg, az az ő baja. Más kérdés, hogy te is voltál olyan lelkis, mint én vagyok, hogy nem mentél el, most meg fáj. De ez van. Tényleg nem kell összenőni!
2010. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor kezdpdik nekem a suli és vizsgáim lesznek és a melóból sem maradhatok ki,mert akkor van nálunk hajtás.Szóval pont a legrosszabb időpontban mennek.De ez van.Ő nem kérte h. maradjak itthon miatta.Nálam ez természetes dolog h. a párom fontosabb mint h. olyan helyre jussak el ahova szeretnék,de az ország megvár, az az emberekkel meg bármi történhet.Sose lehet tudni mit hoz a holnap és én úgy vagyok vele h. a lehető legtöbb időt töltök azzal akit szeretek, addig amíg lehet.H.aztán nehogy az legyen h. nem használtam ki minden időt.
2010. júl. 7. 07:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez most rosszul jött ki, de nem fog örökké így maradni, jövő nyáron majd másképp alakul mert másképp alakítjátok, megbeszélitek jó előre. De, ha igazán szereted, akkor megengeded neki, hogy végre eljusson külföldre, ne foszd meg ettől az élménytől és ne kelljen neki rossz szájízzel mennie, mert szerinted le kellett volna mondani erről a lehetőségről. Azért, mert te tavaly rosszul döntöttél, ne büntesd meg őt. Az, hogy tavaly lemondtál az útról, nem hőstett volt, hanem hülyeség, így nem lehet a szeretetet mérni, max. a ragaszkodást, ettől nem lettél a lelkiismeret bajnoka.
2010. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Attól, hogy neked természetes, hogy mártírkodsz, másnak nem. Nem is lehet elvárni. Önálló, független emberek vagytok, saját élettel, aminek egy része közös. A maradékkal mindenki azt csinál, amit akar.

A te bajod, hogy rosszul esik vagy nem, a srác nem hibázott.

2010. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért kicsi az esélye, hogy pont azon a héten hal meg a másik egy balesetben. Egymással valószínűleg mindennap találkozhattok.
2010. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!