Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Oláh cigány életmód? (bővebben...

Oláh cigány életmód? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz gyűjtök erről mindenféle anyagot (és egyébként is nagyon érdekel)szóval várnám válaszaitokat,hogy hogyan élnek mik a szokásaik....Hogyan viselkednek a nők férfiak?Hogyan nevelnek lányt fiút?Hogyan viselkednek?A nem oláh cigányoknak mi a véleményük róluk és miért nem szeretik a legtöbben?Szóval mindenre!!De kérlek titeket ez mind legyen kulturált!!örülnék ha bennfentes is írna!!Remélem jönnek majd válaszok!!:) Előre is köszönöm aki segít ebben!!

#oláh #oláh cigány kultúra #szokások.életmód
2013. szept. 8. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Most ez komoly, hogy szakdolgozathoz a gyakorikérdéseken akarsz anyagot gyűjteni?

És mit csinálsz, beírod, hogy 'forrás: ismeretlen válaszoló, www.gyakorikerdesek.hu" ?

A kérdés vagy kamu (ez az én tippem), vagy nem tudom, mit keresel a felsőoktatásban...

2013. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a nagyon kedves választ!!Hogy lehet egy kérdés kamu??Ezt magyarázd el kérlek!!!ÉS igen a szakdolgozatomhoz van rá szükség és képzeld nem innen gyűjtöm "Csak" az anyagot családokhoz járok ki magnóval és minden beszélgetést az ő bele egyezésük alapján felveszem és később ebből írom meg a dolgozatomat!!És nem forrásnak nem a gyakori kérdéseket fogom írni de 100%-san felkészült szeretnék lenni és igen,mint ahogyan írtam is érdekel úgy egyébként innen is,hogy ide mit írnak.Tapasztalatból tudom ha házhoz megyek egy kicsit mindig rátesznek elvesznek stb stb tisztelet a kivételnek!!Ezért vagyok kíváncsi, hogy ide ki mit ír.
2013. szept. 8. 17:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lopnak, csalnak, csesztetnek az utcán, ordibálnak egész nap. Dolgozni meg lusták. Egy parazita népség.
2013. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Romániában élek ezért sajnos ismerem őket.Minden rossz jellemző rájuk amit csak el tudsz képzelni,de keress rá a neten a cigány lexikonra ott teljeskörü leírást adnak róluk.
2013. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtatok! :)
2013. szept. 9. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!